No anoreksijas mirstoša aktrise savāc 100 000 dolāru savai ārstēšanai (VIDEO), Mixnews.lv

No anoreksijas mirstoša aktrise savāc 100 000 dolāru savai ārstēšanai (VIDEO) (2)

фото

Woman | 2015. gada 27. maijā plkst. 12:39

37 gadus vecā aktrise Reičela Faroksa, kas dzīvo Dienvidkalifornijas štatā, jau vairāk nekā desmit gadus slimo ar anoreksiju un šodien sver tikai 18 kilogramus. Pēc ilgstošiem terapijas kursiem ārsti atsakās viņu ārstēt turpmāk. Pēc viņu teiktā, nekādu cerību izveseļoties viņai vairs nav.

Taču sieviete nav zaudējusi cerības un savā video, ko izvietojusi vietnēs Youtube un GoFundMe, aprīļa beigās viņa vērsās pie visiem, kas spētu palīdzēt viņai savākt 100 000 dolāru, kas nepieciešami jaunam ārstēšanās kursam kādā klīnikā, kurā nolemts palīdzēt Reičelai.

Pēc šīs klīnikas mediķu teiktā, cerību ir ļoti maz, bet tās tomēr ir.

Savā video Reičela pastāstīja par to, kas ar viņu notika un kā viņa cīnās ar savu slimību, kuras dēļ vairs nevar pati iet, tādēļ vīrs visu laiku viņu nēsā uz rokām.

Jāpiebilst, ka GoFundMe tika savākti ārstēšanai nepieciešamie 100 000 dolāru un šī summa turpina palielināties, pārsniedzot jau 115 000 dolāru.

Komentāri 2
Liivapirms 4 gadiem
nenosodi..
Lilipirms 4 gadiem
Rodas jautājums,kur tik ļoti mīlošais vīrs bija visu šo laiku????
Kad jau sieviete ir nonākusi tik tālu,ka viņas stāvoklis vairs NAV ar dzīvību savienojams-pamostas-vācam ziedojumus!Piedodiet,bet izskatās pēc krāpšanās!