Comedy Club var atgriezties Jūrmalā, Mixnews.lv

Comedy Club var atgriezties Jūrmalā (2)

фото

Woman | 2015. gada 16. jūnijā plkst. 13:04

Krievijas humora festivāls Comedy Club, kas šogad sankciju iespaidā tiks organizēts Sočos nevis Jūrmalā, var atgriezties Latvijas kūrorta pilsētā, ja tiks atrisināti tehniskie jautājumi. Tā radio Baltkom sacīja Comedy Club rezidenti Gariks Harlamovs un Demis Karibidis.

„Es kā šī festivāla producents teikšu – aiziešana no Jūrmalas ir saistīta ar kanāla nevarēšanu filmēt aiz robežām, bet festivāla vietai ir mainīga daba un, iespējams, mēs pie jums vēl atgriezīsimies,” teica Karibidis.

Jāatgādina, ka vēl februārī kļuva zināms, ka Jūrmalu pamet Krievijas rīkotais humora festivāls "Comedy Club", paziņoja festivāla organizators "Comedy Club Production".

"Divus gadus pēc kārtas "Comedy Jūrmalā" bija daļa no milzīgas koncertu un festivālu kustības. Tieši tāpēc bija interesanti un lietderīgi rīkot festivālu šajā pilsētā. Šobrīd daudzi festivāli ir mainījuši savu ģeogrāfiju, un šī vieta ir zaudējusi savu sinerģisko daļu kā galvenā vieta festivālu vasaras kartē," paziņoja "Comedy Club Production" preses dienests.

Jāatgādina, ka uz Sočiem no Jūrmalas pārcelts festivāls "Jaunais vilnis" un par Dzintaru koncertzāles rezervācijas atcelšanu paziņojuši humora šovi "KVN" un "Jūrmala" ("Jurmaļina").

Komentāri 2
ROLANDSpirms 3 gadiem
MULKIS TU ESI PAPS.TADUS KA TEVI VAJAGA BEDRE UN AR BULDUZERU PARI
papspirms 3 gadiem
Beidzot !!