Friskes vīrs komentējis dziedātājas nāvi, Mixnews.lv

Friskes vīrs komentējis dziedātājas nāvi

фото

Woman | 2015. gada 17. jūnijā plkst. 11:06

Krievijas dziedātājas Žannas Friskes vīrs Dmitrijs Šepeļevs izteica pateicību visiem, kas atbalstīja gan materiāli, gan citos veidos Žannu Friski, kura gandrīz divus gadus cīnījās ar vēzi.

„Mēs vienmēr atkārtojām, ka laimei patīk klusums. Es palieku uzticīgs šiem vārdiem tāpēc, ka Žannna man vienmēr būs absolūta, tīra un neatkārtojama laime. Es skaidri zinu, ka mēs nevarētu tikt galā bez jums. Es gribu pateikties katram: kas ziedoja naudu Žannas ārstēšanai, lūdza Dievam par viņas veselību, vienkārši domāja par viņu, vēlēja laimi un spēkus. Gribu, lai visi zinātu: šie divi gadi – lielā mērā tas ir jūsu nopelns. Paldies,” sociālajā tīklā Facebook rakstīja Šepeļevs.

фото

Jāatgādina, ka Žanna Friske nomira naktī uz 16.jūniju.

8.jūlijā dziedātājai paliktu 41 gads.

Atvadas un bēres drīzumā tiks organizētas Maskavā.

Jāatgādina, ka 2014.gada janvārī prese sāka rakstīt par to, ka Friske ir smagi slima. Vēlāk to apstiprināja aktrises un dziedātājas vīrs. Friskei diagnosticēja smadzeņu vēzi jeb glioblastomu pēdējā stadijā.

Tiek uzskatīts, ka tā ir visbiežāk sastopamā smadzeņu audzēja forma, taču to diagnosticē tikai diviem vai trijiem cilvēkiem no 100 000 iedzīvotāju.

Komentāri