Kļūst zināmas princeses Šarlotes kristību detaļas, Mixnews.lv

Kļūst zināmas princeses Šarlotes kristību detaļas

фото

Woman | 2015. gada 30. jūnijā plkst. 11:07

Britu prinča Viljama un Kembridžas hercogienes Ketrinas meitas, princeses Šarlotes kristības notiks 5.jūlijā Svētās Marijas Magdalēnas banzīcā, kas atrodas pie Sandringemas pils.

фото

Kā uzzinājuši ārvalstu mediji, mazo princesi kristīs Kenterberijas arhibīskaps, kas iepriekš ir kristījis gan princi Viljamu un viņa brāli Hariju, gan arī mazo princi Džordžu – Šarlotes vecāko brāli.

фото

Kļuvis zināms, ka arī princis Džordžs piedalīsies mazās māsas kristībās, tāpat kā viņa vecāki, princis Čārlzs un Lielbritānijas karaliene Elizabete II.

Kristībās nepiedalīsies princis Harijs, kas jūnija sākumā devās misijā uz Namībiju.

Neskatoties uz to, ka ceremonija būs slēgta, pirms un pēc kristībām Šarloti varēs apskatīt visi, kas vēlas.

Šarloti kristīs tradicionālā britu monarhijas kristību apģērbā – kreklā, kas rotāts ar mežģīnēm. Tādā tērpā britu karaliskās ģimenes locekļus uz kristībām ģērbj jau 174 gadus.

фото

Jāpiebilst, ka briti ir sajūsmā gan par karaliskajiem bērniem, gan viņu vecākiem, tāpēc arī Keita un Viljams atmaksā ar to pašu.

„Princis un Kembridžas hercogiene pateicas visiem par siltajiem vārdiem un novēlējumiem princesei Šarlotei un būs priecīgi redzēt visus interesentus pie banzīcas viņas kristību dienā,” teikts Kensingtonas pils paziņojumā.

Komentāri