Prāta vētras koncerttūri apdrošina par vienu miljonu eiro , Mixnews.lv

Prāta vētras koncerttūri apdrošina par vienu miljonu eiro

фото

Woman | 2015. gada 7. jūlijā plkst. 18:03

Grupas "Prāta vētra" koncerttūre "7 soļi svaiga gaisa" apdrošināta viena miljona eiro vērtībā, informē apdrošināšanas sabiedrība "Ergo".

Polise visiem tūres koncertiem iekļauj visplašāko risku klāstu, sedzot arī tādus gadījumus kā koncerta pārtraukšana sliktu laika apstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ un ar to saistītos izdevumus.

SIA "Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija" valdes locekle Aija Auškāpa paziņojumā medijiem skaidro, ka vērienīgas koncertprogrammas sagatavošana un realizēšana ir milzīgas investīcijas un atbildība gan pret skatītājiem, gan visiem tūres tapšanā iesaistītajiem partneriem. Tāpēc izmantot īpaši izstrādātus pasākumu apdrošināšanas risinājumus, kas ļauj pasargāt to norisi gadījumā, ja notiek neparedzētais, ir vispārpieņemta pasaules prakse koncerttūru organizēšanā. Līdz šim "Prāta Vētra" koncertus apdrošināja ārvalstīs. Taču tagad var to darīt tepat Latvijā.

""Prāta Vētrai" ir bijusi pieredze, kad vētras dēļ nācies atcelt koncertu, un mēs zinām, kādas neērtības tas sagādā ne tikai pašiem organizatoriem, bet galvenokārt mūsu faniem," norāda Auškāpa.

Apdrošināti visi četri "Prāta vētras" tūres koncerti Latvijā. Pateicoties pasākumu nepārtrauktības polisei, gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ koncertus nāktos atcelt vai pārcelt, cilvēki saņemtu atpakaļ biļetēs iztērēto naudu vai kompensāciju par izdevumu starpību, kas radusies, apmeklējot pasākumu citviet.

Jāatgādina, ka šopavasar grupa "Prāta vētra" klausītājiem piedāvāja savu jaunāko albumu "7 soļi svaiga gaisa". Albumā iekļautas kompozīcijas "Ziemu apēst", "Ēdenes dārzs", "7 soļi svaiga gaisa", "Pilsētas ugunis", "Kad zvaigznes pār alejām krīt", "Pastkastīte" un "Laimes satelīts".

Šovasar gaidāma arī albuma koncerttūre, kuras laikā "Prāta vētra" uzstāsies Jelgavā, Ventspilī, Valmierā un Rīgā.

Komentāri