Žannas Friskes dēls dzīvo pie Filipa Kirkorova (FOTO), Mixnews.lv

Žannas Friskes dēls dzīvo pie Filipa Kirkorova (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 8. jūlijā plkst. 11:07

Dziedātājas Žannas Friskes un televīzijas raidījumu vadītāja Dmitrija Šepeļeva divus gadus vecais dēls patlaban dzīvo Filipa Kirkorova apartamentos Bulgārijā. 48 gadus vecais dziedātājs uzaicināja mazuli ciemos kopā ar vecmāmiņu, vectētiņu un aukli.

Iepriekš tika ziņots, ka Šepeļevs aizveda mazo Platonu uz Bulgāriju, lai bērnam nebūtu jāredz ģimenes traģēdija. Izrādījās, ka bērns atpūšas Kirkorova apartamentos Bulgārijā. Dziedātājs ļāvis palikt savās mājās Platonam tik ilgi, cik vien nepieciešams.

фото

Bērnu pieskata aukle un vecmāmiņa – Šepeļeva mamma Natālija. Arī vectēvs ilgu laiku bija kopā ar Platonu, taču tagad devies atpakaļ mājās – ir jāstrādā.

Intervijā Krievijas medijiem Šepeļeva tēvs pastāstīja, kā jūtas Platons: „Mēs pagaidām neesam viņam pateikuši, ka viņa mammas vairs nav. Viņš vēl ir pārāk mazs un nejautā. Dima pats ar viņu parunās vēlāk. Platons jūtas labi. Viņam patīk jūra, patīk peldēties un kriet pa smiltīm.”

фото

фото

Pēc viņa teiktā, arī tēta pagaidām nav Platonam blakus. Viņam ir daudz darīšanu Maskavā, taču Dmitrijs bieži atlido uz Bulgāriju, lai pavadītu laiku kopā ar dēlu.

Septembrī Šepeļevs plāno iekārtot dēlu bērnudārzā. Platonu audzināt Dmitrijam palīdzēs gan viņa vecāki, gan Žannas ģimene, tostarp māsa Natālija, kas nesen sociālajos tīklos dalījās ar pirmajām Platona fotogrāfijām.

фото

Platons kopā ar mammu, vecmāmiņu un tanti pagājušajā gadā Jūrmalā

Foto: Instagram

Komentāri