Mirstošās Vitnijas Hjūstones meitas foto pārdod par 100 000 dolāru (FOTO), Mixnews.lv

Mirstošās Vitnijas Hjūstones meitas foto pārdod par 100 000 dolāru (FOTO)

фото

Woman | 2015. gada 10. jūlijā plkst. 11:08

Medijos parādījusies skandaloza informācija par to, ka eksistē Vitnijas Hjūstones meitas Bobijas Kristīnas fotogrāfijas, kas uzņemtas slimnīcā, kur leģendārās dziedātājas meita ir uz nāves sliekšņa. Informācija liecina, ka par šīm sensacionālajām bildēm tiek prasīti 100 000 dolāru.

Tajā pašā laikā tiek ziņots, ka fotogrāfijas nopirkusi iknedēļas avīze National Enquirer, kas tās publicējusi izdevuma pirmajā lapā.

фото

Savukārt konkurenti vaino avīzi, ka tā izmantojusi nevis mirstošās Bobijas Kristīnas, bet viņas dubultnieces fotogrāfijas, jo avīze arī iepriekš iesot rīkojusies līdzīgi.

Bet Bobijas Kristīnas tante Brauna Leola sociālajos tīklos raksta, ka neviens ģimenes loceklis nav fotografējis Bobiju Kristīnu un vēl jo vairāk – neviens neko negrasās pārdot.

Jāatgādina, ka traģēdija notika 2015.gada sākumā. Bobijas Kristīnas vīrs Niks Gordons pamanīja viņas ķermeni 31.janvārī abu mājā Atlantas piepilsētā: jauniete gulēja bezsamaņas stāvoklī ar ūdeni pilnā vannā.

Viņa tika nogādāta slimnīcā, kur mediķi konstatēja smadzeņu bojājumus un iemidzināja viņu mākslīgās komas stāvoklī. Taču ārstēšana rezultātus nedeva, un 20.aprīlī Bonijas Kristīnas ģimene paziņoja, ka viņa ir izgājusi no komas, bet jaunietes smadzenes ir neatgriezeniski bojātas.

Komentāri