Vitalitātes Akadēmija – unikāla iespēja sākt jaunu dzīvi!, Mixnews.lv

Vitalitātes Akadēmija – unikāla iespēja sākt jaunu dzīvi!

фото

Woman | 2015. gada 10. septembrī plkst. 09:43

Svara korekcijas centrs Vitalitātes Akadēmija ir vienīgais svara korekcijas centrs Baltijā, kas piedāvā unikālu tievēšanas programmu vienā no skaistākajām Latvijas vietām. Programmā ietverts ir viss: diēta, fiziskās aktivitātes un saskarsme ar dabu un dzīvniekiem.

Programmas nosaukums, kas izriet no vārda „vita”, kas latīņu valodā nozīmē „dzīve”, nav izdomāts nejauši – daudziem ceļojums netālu no Aizputes, kur 140 ha plašā, slēgtā un pasakaini skaistā vietā var ne tikai atbrīvoties no liekā svara, bet arī parūpēties par savu veselību, tiešām kļuvis par jaunas dzīves sākumu.

Rūpes par veselību, ķermeni un garu prasa laiku un piepūli un bieži vien mēs atrodam dažādus iemeslus, lai to atliktu uz vēlāku laiku. Nevajag gaidīt brīdi, kad liekais svars sāks negatīvi ietekmēt veselību: atvaļinājums „zelta” rudenī ir īstais brīdis, lai beigtu meklēt attaisnojumu savam slinkumam.

Ikvienam, kurš spers soli pretim jaunai dzīvei, Vitalitātes Akadēmija garantē atbrīvošanos no vismaz 5 kg 10 dienu laikā! Protams, ar noteikumu, ka tiek ievērota centrā izveidotā programma.

фото

Kā notiek svara zaudēšana Vitalitātes Akadēmijā

Tievēšanas process notiek slēgtā teritorijā, stingrā speciālistu uzraudzībā, kur nav pieejami lieki kārdinājumi - neveselīgs uzturs un alkoholiskie dzērieni. Gribot – negribot ir jātievē, jo citu variantu nav.

Balstoties uz specifisku analīžu un mērījumu rezultātiem, katram programmas dalībniekam tiek izstrādāts sabalansētas diētas plāns. Programmas mērķis ir paātrināt vielmaiņas procesu un zaudēt nevis ūdens un muskuļu masu, bet tauku daudzumu.

Katru dienu vismaz pāris stundas obligātas ir fiziskās aktivitātes - rīta rosme, nūjošana, treniņi trenažieru zālē, ūdens aerobika, fitenss. Nodarbības tiek noteiktas, ņemot vērā programmas dalībnieka fizisko stāvokli, un tās notiek trenera vadībā. Trenažieru zālē pieejams pilna spektra aprīkojums, kas ļauj nodarbināt visas muskuļu grupas. Savukārt 25 m garais baseins ar zemūdens strūklām un kaskādi ļauj pilnvērtīgi izbaudīt dažādas fiziskās aktivitātes ūdenī.

фото

Lai, zaudējot kilogramus, saglabātu tvirtu ādu, visiem programmas dalībniekiem tiek veiktas masāžas. Tas ļauj paātrināt tievēšanas procesu, uzlabojot limfas atteci un asinsriti, kā arī palīdz efektīvāk cīnīties ar celulītu. Akadēmijā pieejami vairāki masāžu veidi, tostarp zemūdens masāža un piena vannas.

Viens no veiksmīgiem notievēšanas priekšnosacījumiem ir regulāra pirts apmeklēšana, kas ļauj atbrīvoties no toksīniem un šlakvielām. Programmas dalībniekiem ir pieejama sauna un krievu pirts, kas ļauj karsēšanos izbaudīt kā vienatnē, tā kopā ar citiem programmas dalībniekiem.

фото

фото

Arī brīvo laiku iespējams pavadīt saturīgi – saskarsmē ar dabu un dzīvniekiem. Akadēmijas teritorijā ir zirgu stallis- ikvienam ir iespēja piedalīties zirgu izjādēs vai vērot zirgu treniņu, dzerot pēcpusdienas tēju ekskluzīvajā manēžas kafejnīcā. Kontakts ar zirgiem rada psiholoģisku līdzsvaru, nomierina un uzlabo cilvēka psihoemocionālo stāvokli.

фото

Pilnvērtīgai atpūtai un labam miegam ir milzīga nozīme svara zaudēšanas procesā. Tādēļ Vitalitātes Akadēmijas viesiem ir pieejami 4 zvaigžņu līmeņa apartamenti ar skaistu interjeru un ērtām gultām. Drīzumā pie katra numura būs stiklots ziemas dārzs ar atpūtas stūrīti. Katrā numuriņā ir duša, WC, TV un bezmaksas Wi-Fi pieslēgums.

фото

Programma piedāvā visdažādākās fizisko aktivitāšu iespējas, piemēram, plašajā Akadēmijas teritorijā iespējams doties garākās pastaigās gar briežu un stirnu dārziem, sēņot, makšķerēt (akadēmijas pavāri noķerto lomu labprāt pārvērtīs garšīgā un veselīgā ēdienā) vai vienkārši izbaudīt apkārtējās ainavas skaistumu. Kopā ar citiem programmas dalībniekiem doties nūjot uz tuvējo mežu vai juras krastu.

фото

Vitalitātes Akadēmijas personāls sniedz atbalstu klientiem arī pēc programmas. Lai saglabātu iegūto rezultātu, programmas biedri saņem individuālus dietologa ieteikumus un receptes sabalansētas ēdienkartes sastādīšanai mājās kā arī fitnesa programmu. Jebkurā brīdī Akadēmijas speciālisti ir atvērti konsultācijām un padomiem.

Lielākā daļa speciālistu ir paši veiksmīgi piedalījušies šajā tievēšanas programmā, tāpēc lieliski spēj iejusties ikviena klienta ādā, sniegt atbildes, noderīgus padomus, lai tievēšanas procesu padarītu patīkamāku un rezultāti būtu iepriecinošāki. Pieredzējuši ārsti un sertificēti speciālisti, kā arī apkalpojošais personāls sniegs atbalstu ikvienam, kurš ir uzsācis savu ceļu uz veselīgu ķermeni un garu.

Vitalitātes Akadēmijas klienta personiska pieredze

Nesen par MIX TV viešņu kļuva Astra Dreimane, kas Vitalitātes Akadēmijā zaudējusi 30 kg.

фото

Astra Dreimane "pirms" notievēšanas Vitalitātes Akadēmijā

фото

фото

...un pēc notievēšanas Vitalitātes Akadēmijā

„Esmu izbaudījusi visu Vitalitātes Akadēmijas programmu un lieliski apzinos, ka šis nav viegls ceļš. Taču, ja reiz uz tā esmu nostājusies, atpakaļceļa vairs nav. Akdēmijā nav iespēju padodies un ļauties kārdinājumiem. Tieši tāpēc šo uzskatu par pašu efektīvāko notievēšanas metodi, jo dalība programmā ne tikai atbrīvo no liekajiem kilogramiem, bet maina domāšanu un dzīvesveidu. Mans personīgais uzskats ir tāds, ka panākumu pamatā ir 33% diēta, 33%kustības un 33% masāža, tam visam pāri pacietība, apņēmība, uzcītība, izturība un arī laiks. Ja tas viss būs, tad arī rezultāts būs garantēts!"

Video krievu valodā

Minimālais ieteicamais programmas kurss - 10 dienas.

фото

Programmā ietilpst • Ārsta konsultācija un uzraudzība. Analīzes, kardiogramma, ķermeņa sastāva analīze ar bioimpendences metodi, muskuļu un tauku slāņa mērīšana ar ultrasonogrāfiju. • Dietologa slēdziens un sastādīta ēdienkarte, pamatojoties uz ķermeņa sastāva analīžu rezultātiem. • Trenera individuāli sastādīta fitnesa programma. • Fiziskās aktivitātes trenera vadībā - rīta rosme, nūjošana (2 reizes dienā pa 1h), fitness, ūdens aerobika. • Pilna ķermeņa masāžas vai ūdensprocedūras. • Dzīvošana 4 zvaigžņu viesnīcas vienvietīgā numuriņā. • Ēdināšana 5 reizes dienā. • Pirts un baseina apmeklējums. • WI-FI un autostāvvieta.

Programmas cena: EUR 100 diennaktī

фото

фото

Pieteikšanās un papildus informācija: +371 26021062, +371 29692099, +371 29491306, +7 (903)9618758. Ē-pasts: [email protected], www.academyvitality.com

Komentāri