Bzikbzik.lv – kaukāza virtuve ar piegādi mājās, Mixnews.lv

Bzikbzik.lv – kaukāza virtuve ar piegādi mājās (1)

фото

Woman | 2016. gada 3. februārī plkst. 09:47

Rīgas restorāns „ARMENIA” ir labi zināms gan galvaspilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem, kas aktīvi rekomendē to tūrisma mājas lapā Tripadvisor.

Nesen restorāna īpašnieki izveidoja mājas lapu bzikbzik.lv, kurā ir vairāk nekā 50 īstas kaukāzu virtuves ēdieni un dzērieni, kurus var pasūtīt ar piegādi uz mājām.

Ēdniekartē atrodamas veģetāras uzkodas, piemēram, adžika un libio, pikantas gaļas uzkodas – no sudzuha un basturmas līdz karpačo no teļa gaļas filejas ar trifeļu eļļu, salāti – no „Bzik Bzik” ar vistu, riekstiem un sēnēm līdz iecienītajiem „Cēzara” salātiem.

фото

Visi, kas kaut reizi ir bijuši restorānā „ARMENIA”, nekad neaizmirsīs aromātiskos pīrāgus. Arī tos iespējams pasūtīt uz mājām - mini hačapuri ar sieru, klasisko hačapuri ar sieru un olu un “adžāriešu hačapuri” ar sieru un olu.

фото

Zupu izvēle vispār ir apbrīnas vērta: te ir gan “Bozbašs” - liellopu gaļa ar dārzeņiem, “Vospnapur” - jēra gaļa ar lēcu, “Adžaps Sandals” dārzeņu un mājas pelmeņi podiņā ar buljonu.

No zivju ēdieniem pieejami visiecienītākie - cepta āte saldkrējuma mērcē „džana” ar garnelēm, arī mīklā cepta āte ar garnelēm, kā arī zandarts un forele.

Un, protams, kaukāza virtuves pamatēdieni – tie ir ēdieni no gaļas. Jēra gaļa mājas lapā bzikbzik.lv ir kopā ar plovu, “Hinkali” - mīklā vārīta ar garšaugiem aromatizēta jēra gaļa, “Čanahi” - podiņā cepta jēra gaļa ar dārzeņiem un “Xazani xorovac” - cepta jēra gaļa ar granātābolu sēkliņām.

фото

Lielopa gaļas cienītājus kaukāza virtuvē iepriecinās “Stroganjan” - cepta teļa gaļas fileja saldā krējuma mērcē, bet putna gaļas baudītājus - “Žuljēns” ar vistu un Tītara fileja ar spinātu pildījumu.

фото

Un, protams, māju piedāvājumā ietilpst arī ēdieni, kas pagatavoti uz oglēm - ļuļa kebabs no jēra gaļas, sašliki, steiki, ribiņas, kā arī “Asorti Armēnija” - kakla karbonāde, jēra gaļa, vista. Kā piedevas tiek piedāvāti rīsi, dažādi kartupeļu veidi un dārzeņi, kas gatavoti uz oglēm.

фото

Desertā iespējams izvēlēties pahlavu vai, piemēram, “Armēnijas noti” - maigu desertu no saldējuma.

фото

Slāpes veldzēt var ar armēņu ūdeni "Jermuk" , klasisko "Borjomi" vai limonādi “Tarhūns”.

Jauns serviss palīdzēs kaukāza virtuves cienītājiem izbaudīt augstākās kavlitātes ēdienus pat tad, kad viņiem pietrūkst laika, lai dotos uz restorānu vai kad viņi vēlas uzņemt ciemiņus mājās, bet ar ēdieniem, kas pagatavoti “ARMENIA”.

Tāpēc iegaumējiet jauno un noderīgo mājas lapu www.bzikbzik.lv. Jāpiebilst, ka mājas lapā jūs atradīsties gan akcijas, gan dienas piedāvājumu. Piegādes telefons +371 221 622 22.

фото

Komentāri 1
Lanapirms 2 gadiem
Kvalitatīvas virtuves iekārtas pēc pasūtīju, ātrs serviss https://up-mebeles.lv/