Lego - Rotaļlietas, kas attīsta bērna iztēli, prātu un radošumu, Mixnews.lv

Lego - Rotaļlietas, kas attīsta bērna iztēli, prātu un radošumu

фото

Woman | 2016. gada 29. jūnijā plkst. 14:05

Daudzi no mums vai mūsu bērniem noteikti ir pavadījuši bērnību, spēlējoties ar lego. Ikviens, kurš kaut reizi savā dzīvē ir spēlējies ar lego zina, cik daudz prieka tas var sniegt. Tā ir ne tikai ļoti aizraujoša spēle, bet arī spēj attīstīt iztēli, prātu un radošumu.

Lego var kļūt par lielisku dāvanu ikvienam bērnam. Ja nezini, ko uzdāvināt bērnam, tad ar lego Tu nekad nevarēsi kļūdīties, jo tie patīk ikvienam.

Jāpiemin arī tas, ja kādreiz lego bija klasiska veida, šobrīd lego kļūst arvien interesantāki un aizraujošāki. Palielinās detaļu skaits, sarežģītības līmenis, lego tiek pielāgoti cilvēku vēlmēm un vajadzībām.

Lego patiks gan meitenēm, gan arī zēniem. Piemēram, puišiem noteikti tuvāki būs lego, kas vairāk saistīti ar dažādām mašīnām. Piemēram, ir iespējams no lego izveidot burvīgu ugundzēsēju mašīnu. Tāpat pie šīs mašīnas ir iespējams arī izveidot cilvēciņus un vēlāk draugu lokā spēlēties ar tiem. Savukārt meitenēm noteikti patiks izveidot dažādas leļļu mājas, kā arī dažādu dzīvnieciņu figūras. Bērniem būs iespēja likt lietā savu iztēli un izveidot patiešām burvīgas figūriņas un mājiņas. Kā jau minējām, lego konstruktoru piedāvājumu klāsts mūsdienās ir ļoti plašs. Ikvienam ir iespējams atrast sev piemērotāko lego konstrukciju. Ir iespējams atrast gan ne tik sarežģītus lego, gan arī ar lielāku sarežģītības līmeni. Šādi lego noteikti patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, jo ar lego palīdzību ir iespējams salikt kopā ļoti iespaidīgus lidmašīnu modeļus, automašīnas. Tā būs iespēja ne tikai paspēlēties ar saviem bērniem, bet arī atcerēties savu bērnību.

Ikviens varēs lielajā piedāvājuma klāstā atrast savai gaumei atbilstošāko lego konstruktora modeli. Tā būs iespēja bērnam ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī attīstīt savu iztēli un radošumu. Ir zinātniski pierādīts, ka bērni, kuri bērnību pavada, spēlējoties ar šādām rotaļlietām, konstrukcijām, izaug par radošākiem cilvēkiem nekā tie, kuri bērnību nepavada, spēlējoties ar šādām konstrukcijām. Tā ir iespēja bērnam lietderīgi pavadīt laiku, tajā pat laikā arī pavadot to ļoti aizraujoši.

Pats svarīgākais, protams, ir izvēlēties piemērotāko lego konstruktoru tieši savam bērnam. Izvēli noteikti vajadzētu veikt vadoties gan pēc bērna vecuma, gan arī pēc viņa interesēm. Piemēram, ja bērni ir apmēram pusotra gada vecumā vislabāk būtu iegādāties lego ar lieliem klucīšiem. Savukārt, ja bērni ir lielāki par 4 gadu vecumu, var iegādāties lego ar mazākiem un jau sarežģītākām konstrukcijām. Gadījumā, ja meklē lego pusaudzim, tad varēsi atrast lego ar ļoti augstu sarežģītības līmeni, kuru salikšanai būs nepieciešama gana liela apķērība un fantāzija. Tāpat noteikti izvēlies lego pēc tā, kādas ir konkrētā bērna intereses.

Piemēram, ja zēniem patīk policisti, tad iegādājies lego ar policijas tematiku. Ir pieejami lego ar dažādu supervaroņu tematiku, tāpat arī lego, kas veidoti pēc dažādu multfilmu scenārijiem. Tā būs iespēja ne tikai bērnam vienam pašam salikt konstruktoru, bet arī aicināt ciemos savus draugus, būvēt kopā un jauki pavadīt laiku. Uzdāvini savam bērnam būvēšanas prieku, un viņš to noteikti spēs novērtēt, jo tā būs lieliska iespēja kā pavadīt laiku aizraujoši un arī noderīgi. Konstruktori ir pieejami ļoti lielā klāstā, tāpēc ikvienam bērnam noteikti varēsi atrast pašu labāko lego konstruktoru. Attīsti bērnu fantāziju un radošumu!

Komentāri