Mediji: Džastins Bībers atteicies no pieciem miljoniem dolāru , Mixnews.lv

Mediji: Džastins Bībers atteicies no pieciem miljoniem dolāru

фото

Woman | 2016. gada 1. augustā plkst. 17:06

Slavenību tenku vietne TMZ ziņo, ka kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers esot noraidījis piedāvājumu par pieciem miljoniem ASV dolāru (4,5 miljoniem eiro) uzstāties Republikāņu partijas nacionālajā konventā Klīvlendā.

22 gadus vecajam Bīberam dāsno summu piedāvāja par 45 minūšu koncertu netālu no konventa norises vietas, vietnei pastāstīja Bīberu pārstāvošās talantu aģentūras CAA darbinieks, kura vārds netiek atklāts.

Bīberam tika solīts, ka pasākums "nebūs politisks" un viņam nevajadzēšot reklamēt republikāņu partiju vai tās kandidātu uz ASV prezidenta amatu Donaldu Trampu, lai gan Bībera honorāru bija plānots samaksāt no ziedojumiem partijai, norādīja informācijas avots.

Bībers sākotnēji apdomājis piedāvājumu, taču beigu beigās nolēmis to nedarīt, jo viņa ilggadējais menedžeris Skūters Brauns draudējis pārtraukt darba attiecības ar dziedātāju, atklāja informācijas avots. Braunu sadusmoja tas, ka republikāņu partija Bībera uzstāšanās laikā neatļāva izvietot kustības "Black Lives Matter" plakātus.

Bībera pavadošā grupa, kuras dalībnieki ir melnādaini, arī atteicās piedalīties koncertā republikāņu konventā.

Ja Bībers būtu pieņēmis piedāvājumu, tas būtu lielākais honorārs, kādu viņš jebkad saņēmis par vienu koncertu.

Kā jau ziņots, jūlijā demokrātu konventā uzstājās tādas popmūzikas zvaigznes kā Keitija Perija un "Lady Gaga". Savukārt republikāņu konventā slavenākie mūziķi bija rokgrupa "Lynyrd Skynyrd" un dziedātājs "Kid Rock", lai gan kādreizējais slavenību realitātes šova "Celebrity Apprentice" vadītājs Tramps bija solījis pasākumam piesaistīt šovbiznesa zvaigznes.

Komentāri