Atklātībā nonāk video ar Amberas Hērdas un Džonija Depa strīdu (VIDEO), Mixnews.lv

Atklātībā nonāk video ar Amberas Hērdas un Džonija Depa strīdu (VIDEO) (1)

фото

Woman | 2016. gada 15. augustā plkst. 11:09

Video vietnē YouTube parādījies video, kurā redzams, cik agresīvi uzvedas slavenais Holivudas aktieris Džonijs Deps, būdams alkohola reibumā. Pie tam video internetā publicēja neviena citā kā Depa bijusī sieva Ambera Hērda.

Video redzams, kā, manāmi iereibis, 53 gadus vecais aktieris staigā pa virtuvi, bet sieva cenšas viņu nomierināt. Tad Džonijs Deps sāk lamāties, saucot sievu par jukušu. Aktieris ielej glāzē vīnu un tad pamana, ka viņš tiek filmēts. Tas Depu pamatīgi sadusmo un viņš met Hērdai ar pudeli.

Ārvalstu mediji raksta, ka video filmēts šī gada maijā, kad, pēc pašas Hērdas teiktā, viņa tika pakļauta vardarbībai no vīra puses.

Savukārt Depa draugi apgalvo, ka Hērda vienkārši izgriezusi no video kadrus, kuros provocē vīru, pasmejoties par viņu.

Jāpiebilst, ka gadījumā, ja tiks pierādīta video montāža, tad tiesa to neņems vērā kā pierādījumu.

Jāatgādina, ka Deps un Hērda apprecējās 2015.gada 3.februārī, bet 15 mēnešus pēc kāzām, pēc skandāla ģimenē aktrise iesniedza šķiršanās prasību. No Depa Hērda vēlas iegūt 20 miljonus dolāru.

Komentāri 1
Baibapirms 2 gadiem
Tie's'am vina tos viriesus nevar vairs ciest ka pienakas, bet lekt acis tomer ir, bet tas nozime, ka tomer ciena otrs vinu, ko vina zin, bet nesaka, ka zin, ka ciena sievietes nolaidenas citas sievietes, ko mums citiem sievietem ar darit, ja nak preti temenis uz kurpites, ha, ha, lai jau ta nebutu, ka ir, ka vina kokete ar meitenem, bet mil virieti sakaidit ka dmas citas dara otrai grib, lai cita otru nesaprot ka cilvecigu un attistiba uz psrs pasaules sanem labas atsauksmes un krievi mus grib iznicinat, ka, ka vinas ir labas sievietes bijusas, bet sabojatas tomer no importa kleitinas.