Andrejs Ēķis Latvijā uzņem filmu "Svingeri", Mixnews.lv

Andrejs Ēķis Latvijā uzņem filmu "Svingeri"

фото

Woman | 2016. gada 1. septembrī plkst. 13:05

Šā gada decembrī kino ekrānos Latvijā pirmizrādi piedzīvos komēdija ar nosaukumu „Svingeri”. Filmas režisors ir telekompānijas LNT dibinātājs Andrejs Ēķis.

Kā režisors atklāja intervijā radio Baltkom, filmas ideja slēpjas tajā, lai atmestu stereotipu, ka Latvijā nav seksa.

„Agrāk eksistēja tāds pieņēmums, ka PSRS nav seksa. Šis stereotips palicis Latvijā no padomju laikiem. Tagad sekss it kā ir, bet par to nerunā. Man interesanti bija filmā atspoguļot divas ģimenes, kur katrai ir savas problēmas. Man tas sanāca. Latviešiem ir joki par seksu, bet atklāti par to nerunā. Man šķiet, ka kino skatītājam tas būtu ļoti interesanti,” teica Ēķis.

Tāpat viņš piebilda, ka filmas nosaukums nav izvēlēts nejauši, tas ir kā „reklāmas triks”.

„Cilvēki, kas ar to nenodarbojas, varbūt arī nezina, kas ir svingeri. Iespējams, viņi ir lasījuši par to un domā, ka tas var mainīt viņu ģimenes dzīvi,” piebilda Ēķis.

Filmā galvenajās mīlētāju lomās iejutušies Latvijas aktieri - Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi jaunie talanti - Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Filmā piedalīsies arī mūziķis Jānis Jubalts, kuram tā būšot debija aktiera ampluā.

Komēdijas sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta - vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Komentāri