Ēķis: Par seksu domā pilnīgi visi!, Mixnews.lv

Ēķis: Par seksu domā pilnīgi visi!

фото

Woman | 2016. gada 5. septembrī plkst. 13:05

Tēma par seksu apvieno visus mūsdienu sabiedrības slāņus, tieši tāpēc sekss ir tas, par ko jāveido filmas, ja vēlies gūt panākumus un pieprasījumu kā režisors. Tādu viedokli radio Baltkom pauda telekompānijas LNT dibinātājs, producents un filmas „Svingeri” režisors Andrejs Ēķis.

„Tagad ir jāfilmē par parasto, par to, kas ir mums apkārt. Cilvēkus neinteresē vēsturiskas filmas vai dažādas asa sižeta filmas – viņiem vajag tādas filmas, kurās viņi nosacīti atpazīs savus kaimiņus, paziņas. Mūsu sabiedrība ir sadalīta dažādos sociālajos un ekonomiskajos slāņos, bet sekss – par to domā absolūti visi. Es nezinu nevienu cilvēku, kas pēc 16 gadiem nedomātu par seksu. Un filma „Svingeri” varētu veicināt cilvēku iztēles attīstību. Iespējams, viņi ir par to lasījuši un domā, kas tas var mainīt viņu ģimenes dzīvi,” teica Ēķis.

Filmā galvenajās mīlētāju lomās iejutušies Latvijas aktieri - Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris. Spēlfilmā izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi jaunie talanti - Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Filmā piedalīsies arī mūziķis Jānis Jubalts, kuram tā būšot debija aktiera ampluā.

Komēdijas sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta - vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Komentāri