Patiess stāsts: Kā latviete uzķērās uz ārzemju krāpnieku iepazīšanās portālā, Mixnews.lv

Patiess stāsts: Kā latviete uzķērās uz ārzemju krāpnieku iepazīšanās portālā

фото

Woman | 2017. gada 1. martā plkst. 12:11

34 gadus vecā liepājniece Ilze starptautiskā iepazīšanās portālā iepazinusies ar 35 gadus vecu vīrieti, kas izskatījies kā fotomodelis un dzīvojis Kanādā. Viņš izrādījies krāpnieks. Ilze savu stāstu uzticējusi laikrakstam “Kurzemes Vārds” cerībā, ka tas citām sievietēm liks būt uzmanīgām, ja viņas nokļūs līdzīgā situācijā, raksta la.lv.

“Sākumā biju pārsteigta, ka tik glīts vīrietis, kurš varētu būt žurnālu vāku modelis, man pievērš uzmanību. Nē, ar mani viss ir kārtībā, bet mazs mulsums tomēr pārņēma… Varbūt tas arī mani piesaistīja sarakstei, jo kaut kur sirds kaktiņā iemirdzējās maza cerība: “Vai tiešām beidzot būšu atradusi savu lielisko vīrieti? Biju dzirdējusi, ka vīrieši no Amerikas, Kanādas un citām valstīm attiecībā pret sievieti izpaužas pavisam citādāk nekā vēsie latviešu bāleliņi. Viņi ir emocionālāki un pret savām mīļotajām izturas gan ar lielu cieņu, cildinājumu, gan tiešām patīkamu pielūgsmi. Tas sievieti spēj ātri apburt, ko tur liegt,” viņa atklāti atzīst.

Ilze no Tomasa saņēmusi vairākas fotogrāfijas – darbā, mājās, kopā ar meitu. Viņi sarakstījušies vairākus mēnešus katru dienu līdz Tomass uzrakstīja, ka esot noslēdzis ļoti labu līgumu un braukšot strādāt uz Āfriku. Viņš bija nofotografējis un Ilzei atsūtījis arī darba līgumu ar zīmogu un parakstiem.

“Man ir labi un slikti jaunumi,” viņš kādu dienu atrakstījis. Esot jāmaksā lieli muitas nodokļi un viņam nepieciešama Ilzes palīdzība.

“Dārgā, tu man esi tik nepieciešama! Mana sirds lūst no problēmām. Sievai ir pienākums palīdzēt vīram. Tikai tu vari mani glābt šajā krīzē. Vai tiešām par tādu summu tu neriskēsi mīlestības dēļ?”

Ilze uzrakstīja, ka naudas gan nebūs, bet viņiem abiem uz Āfriku aizsūtīs apsveikuma kartīti, kuru pati ar savu roku uzzīmēs. Ar šo paziņojumu Tomasa pacietība beidzās.

Liepājniece secina, ka rakstītājs savos tekstos balstījās un piesauca ticību Dievam, savu meitu Belindu, regulāri “spēlēja uz jūtām” un apliecināja savu bezgalīgo mīlestību.

Sarunas skaipā vispār nav notikušas.

“Meitenēm un sievietēm iesaku būt tiešām uzmanīgām, sarakstoties ar svešiniekiem. Pats galvenais – neļauties nekādai iežēlināšanai un spiešanai uz jūtām un nesūtīt savam virtuālajam mīlētājam naudu! Ticu, ka ir arī veiksmīgas iepazīšanās un sarakstes, ir īsti vīrieši un izveidotas laimīgas ģimenes, bet pats galvenais princips, ko ne brīdi nedrīkst aizmirst: tici, bet pārbaudi,” savu stāstu “Kurzemes vārdam” uzticējusi Ilze.

Komentāri