Teju 80% iedzīvotāji svin Ģimenes dienu, Mixnews.lv

Teju 80% iedzīvotāji svin Ģimenes dienu

фото

Woman | 2017. gada 15. maijā plkst. 15:10

Lai gan Starptautiskās Ģimenes dienas svinēšana Latvijā vēl nav tik populāra kā citi svētki, gandrīz 80% Latvijas iedzīvotāju šodien savās ģimenēs tomēr atzīmēs šos svētkus, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

Aptuveni ceturtā daļa jeb 25% iedzīvotāju Starptautiskajā Ģimenes dienā ieplānojuši kopīgu maltīti ģimenes lokā, 11% - iecerējuši kopīgu pikniku, 6% pirmo reizi svinēs šos svētkus, 4% iedzīvotāju plāno apmeklēt Ģimenes dienai veltītu pasākumu. Tā kā šo dienu šogad atzīmējam pirmdienā, 34% iedzīvotāju Ģimenes dienas svinēšanu apvieno ar Mātes dienas svinēšanu. Tikai 10% respondentu nesvinēs šos svētkus, bet vēl 10% iedzīvotāju pirmo reizi dzird par šādiem svētkiem.

“Stipras ģimenes ir sabiedrības un visas valsts pamats. Taču ikdienas steigā un darbu dunā bieži vien mēs aizmirstam par saviem vistuvākajiem un dārgākajiem – par savu ģimeni. Tādēļ “Maxima Latvija” vienmēr rūpējas, lai ikviens mūsu veikalos varētu atrast visu nepieciešamo ģimenes maltītēm, bet iedzīvotājus aicinām atvēlēt un izbaudīt laiku kopā ar savu ģimeni,” aicina “Maxima Latvija” Mārketinga direktore Gundega Laugale.

Gandrīz 69% Latvijas iedzīvotāju Starptautiskās Ģimenes dienas svinībām plāno tērēt līdz 20 eiro, 26% respondentu atvēlēs 21-40 eiro, bet 5% aptaujāto iecerējuši tērēt 41 eiro un vairāk.

“Lai iepriecinātu savus klientus un sagādātu vēl vairāk patīkamu brīžu, no šodienas visos “Maxima Latvija” veikalos sākas loterija, kuras galvenā balva ir pieci Bosch ledusskapji un “Maxima” dāvanu karte 150 eiro vērtībā, ko tērēt ģimeniskām svinībām un produktiem, ar ko piepildīt jauno ledusskapi,” turpina G.Laugale.

Laika posmā no 15.maija līdz 7.jūnijam, iepērkoties “Maxima Latvija” veikalos ar Paldies karti vismaz 15 eiro, ikviens pircējs automātiski reģistrējas loterijai. Savukārt 15.jūnijā tiks paziņoti izlozes uzvarētāji.

Komentāri