Rakovska atklāj, kā jūtas pēc zaudējuma Eirovīzijā

фото

Woman | 2017. gada 16. maijā plkst. 11:13

Grupas «Triana Park» soliste Agnese Rakovska Latvijas «Eirovīzijas» delegācijas vadītājai Zitai Kaminskai atklājusi, ka neveiksme starptautiskajā dziesmu konkursā nav nemaz tik slikts notikums, kā sākumā likās.

«Nu jau Agnese ir sapratusi, ka neiekļūšana finālā nav pasaules gals. Pirmajā brīdī bija sajūta, ka jābrauc mājās... Paveikts bija ļoti daudz, priekšnesums bija izveidots krāšņs, saņēmām daudz komplimentu, bet rezultāts tomēr neiepriecināja,» žurnālam «Kas Jauns» atklāja Kaminska.

Tāpat viņa izdevumam pastāstīja, ka Rakovska ir apņēmusies iedrošināt mūziķus piedalīties «Eirovīzijas» konkursā, jo gūtā pieredze ir ļoti vērtīga. Pateicoties konkursam, dalībniekiem tiek pievērsta liela uzmanība no medijiem, mūzikas pasaules speciālistiem, kā arī krasi palielinās sekotāju skaits sociālajos tīklos, pieaug skatījumu daudzums dziesmai.

Pēc atgriešanās Latvijā svētdien, 14. maijā, grupa sociālajos tīklos teikusi lielu paldies visiem saviem faniem un atbalstītājiem.

Kā jau ziņots, pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma, Latvijas pārstāvji «Triana Park» ar dziesmu «Line» pirmajā pusfinālā palikuši pēdējā vietā.

«Eirovīzijas» dziesmu konkursā uzvaras laurus plūca Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrals.

Komentāri