Mārtiņš Rītiņš pamet darbu restorānā Vincents, Mixnews.lv

Mārtiņš Rītiņš pamet darbu restorānā Vincents

фото

Woman | 2017. gada 28. jūnijā plkst. 11:12

Pēc 23 gadiem restorāna Vincents direktora un šefpavāra amatā Mārtiņš Rītiņš pieņēmis lēmumu atstāt darbu restorānā, raksta delfi.lv.

Ar 1. jūliju restorāna vadību pārņems Eiropas čempions vīnzinībā - Raimonds Tomsons, ar kuru Rītiņš strādājis kopš 2000. gada.

"Vincentā esmu aizvadījis pusi savas profesionālās dzīves un kopā ar tā komandu esam ļoti daudz sasnieguši. Tas prasījis milzīgu darbu un daudz spēka. Tāpēc šobrīd ņemu pauzi, lai atpūstos - baudītu Latvijas vasaru un rudens pusē jaunas iedvesmas meklējumos apceļotu Dienvidāfriku un Indiju. Tāpat turpināšu vadīt biedrību "Slow Food" Riga," saka Rītiņš.

Rītiņš atgādina, ka cilvēku loks, kas ēduši restorānā "Vincents" gatavotu maltīti, ir pasaulē labi zināms. Viņu vidū, piemēram, ir ASV prezidents Džordžs Bušs, Ķīnas prezidents Hu Jintao, Japānas imperators Akihito, Anglijas karaliskā ģimene.

"Vincents" restorāna komanda saņēmusi ziņu, ka OAD Eiropas labāko restorānu sarakstā restorāns ieņem 184. vietu, kas ir labākais rezultāts Latvijas uzņēmumu vidū.

Rītiņš restorānu "Vincents" vadīja kopš tā dibināšanas 1994. gadā.

Komentāri