Pasauli pārsteidz austrāliete, kura nenoveco, Mixnews.lv

Pasauli pārsteidz austrāliete, kura nenoveco (2)

фото

Woman | 2017. gada 13. jūlijā plkst. 12:10

Austrāliete Vendija Karola, kura deviņdesmitajos gados bija televīzijas zvaigzne-aerobikas trenere, joprojām var lepoties ar satriecošu figūru un jauneklīgu izskatu. Dāmai šobrīd ir 57 gadi, taču viņa apliecina – vecums ir tikai nenozīmīgs skaitlis, raksta delfi.lv.

Ārzemju mediji vēsta, ka Sidnejā dzīvojošā trenere izskatās vismaz par 25 gadiem jaunāka, nekā viņa ir patiesībā. Tiesa, Vendija ieguldījusi pamatīgu darbu, lai nezaudētu formu.

фото

Fitnesa industrijā Vendija sāka darboties astoņdesmito gadu sākumā. Kopš tā laika sporta zāle kļuvusi par viņas otrajām mājām.

"Tev ne no kā nav jāatsakās, lai būtu labā formā. Galvenais ir katru dienu būt kustībā un ieturēt diētu, kas ir veselīga, bet tevi neierobežo.

фото

Es kustos katru dienu, un ne vienmēr tā ir vingrošana. Piemēram, reizēm ar draugiem brīvdienās dejojam salsu. Latīņamerikas dejas ir jautras un palīdz sakārtot domas," izdevumam "Femail" sacījusi iedvesmojošā sieviete.

Vendija joprojā pasniedz aerobiku, strādā par privāto treneri un vada fitnesa nodarbības. Tiesa, sieviete sev neliedz arī dažādus prieciņus – viņa labprāt sevi palutina ar saldējumu. Turklāt enerģiskā dāma apgalvo, ka ēdot to gandrīz katru dienu.

"Ir jāseko līdzi tam, ko ēd, jācenšas no ēdienkartes izslēgt cukuru. Uz ēdienu jāpalūkojas no cita skatu punkta. Jādzer daudz citronu sulas, jālieto garšaugi un garšvielas. Bet pats galvenais – kustēties un vēlreiz kustēties," padomos dalījusies Vendija.

фото

Foto: Instagram

Komentāri 2
Ha!pirms 2 gadiem
Fotošops
РадоМиРpirms 2 gadiem
Ну нормально...В пору кастинги проходить!!!