19 gadus vecā Kailija Dženere veikusi vēl vienu plastisko operāciju (1)

фото

Woman | 2017. gada 27. jūlijā plkst. 11:13

Realitātes šovu zvaigzne Kailija Dženere vēl nav sasniegusi divdesmit gadu vecumu, bet jau ir paspējusi veikt kaudzēm plastisko operāciju. Vadoties pēc Kailijas gadu gaitā uzņemtajām fotogrāfijām, redzams, ka operācijas veiktas vairāk nekā tikai miniatūra deguna operācija un lūpu ķirurģija, kuru esamību neslēpj Dženere, raksta sejas.lv.

Skatoties pēdējās slavenības fotogrāfijas, redzams, ka pēdējā plastiskā operācija, kuru veikusi Kailija, ir kārtējā krūšu palielināšanas operācija, kuru Dženere noliedz un uzstāj, ka baidās no tik lielām operācijām un ziņas par to nav patiesas, kaut gan Amerikas labākie plastiskie ķirurgi paziņo, ka zvaigzne ne reizi vien ir palielinājusi krūtis, kā arī viņas lielā pēcpuse ieņēmusi formas, pateicoties pēcpuses implantiem.

фото

Ja 2013.gadā, iemantojot popularitāti, Kailija labi ja varēja lepoties ar otrā izmēra krūtīm, tad jau 2017.gadā viņa var sacensties par lielāko krūšu titulu ar māsu Kimu Kardašjanu, kurai pēc otrā bērna dzimšanas vajadzīgs piektā izmēra krūšturis.

Plastiskie ķirurgi paziņojuši, ka Kailija sākusi veikt operācijas 2014.gadā, sākot ar degunu, lūpām, acu formas korekciju, kam sekoja krūšu un pēcpuses implanti, bet šogad viņa vēlreiz palielinājusi krūtis un koriģējusi formu.

фото

фото

Komentāri 1
РадоМиРpirms 10 mēnešiem
Видно много свободного времени!!!Заняться нечем...
Дует ветер снова там нам со всех сторон,
Силиконовой долине открыт сезон....-)-)-)