Latvija sajūsminās par kāda pāra kāzu foto

фото

Woman | 2017. gada 28. jūlijā plkst. 12:10

“Jā, kāzām ir jābūt tā, lai asara nobirst arī fotogrāfam,” kāzu foto no kāda pāra lielās dienas “Facebook” piesaka latviešu fotogrāfe Ulla Perkune. Viņas veikums sociālajos tīklos iemantojis tūkstošiem “patīk” sirsniņu, raksta skaties.lv.

“Mani kā fotogrāfu sajūsmināja tā enerģija, siltums, mīļums, tās dzirksteles acīs. Tik skaisti cilvēki!

Savā ziņā šis pāris ir tāds life goals – katram jau tā gribas, tādos gados tādu enerģiju, jūtas,” portālam Skaties.lv atzīst fotogrāfe Ulla Perkune.

фото

Tikmēr paši laimīgie saka: “Laikam tas bija zvaigznēs ierakstīts, ka mums bija vienam otru jāsatiek… Mēs esam iemīlējušies un laimīgi.” Skaistais pāris salaulājās pirms nepilnas nedēļas – 22. jūlijā – Kuldīgas novada dzimtsarakstu nodaļā.

“Kāzas bija ļoti mazas, tikai tuvāko cilvēku lokā,” norāda Ulla. Viņa fotografējusi ierašanos, ceremoniju un nedaudz arī teritorijā ap Ventas rumbu un seno ķieģeļu tiltu.

Pāris vārdus un vecumu gan atklāt nevēlas, zināmi vien laimīgo iniciāļi – M un V.

“Mums visiem šis ir ļoti liels pārsteigums, ka cilvēki tik ļoti priecājas par bildēm,” par to, ka nepilnu divu dienu laikā fotogrāfijas sajūsminājušas vairākus tūkstošus ”Facebook” un ”Instagram” lietotāju, prieku neslēpj fotogrāfe.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Foto: Ulla Perkune

Komentāri