Aminata parāda augumu niecīgā bikini, Mixnews.lv

Aminata parāda augumu niecīgā bikini (4)

фото

Woman | 2017. gada 29. augustā plkst. 11:05

24 gadus vecā dziedātāja Aminata Savadogo sociālajā tīklā «Instagram» publiskojusi īpaši «karstas» fotogrāfijas, kurās redzama atpūšamies Grieķijā, raksta apollo.lv.

Jaunā dziedātāja nedēļas nogalē par prieku saviem faniem dalījās ar kadriem, kuros Rodas salā redzama maigi rozā bikini – brīvdienas Aminata pavadījusi, izmēģinot savus spēkus uz SUP dēļa Egejas jūrā.

Vairāki viņas talanta apbrīnotāji no Grieķijas pauduši sajūsmu par to, ka dziedātāja apmeklējusi viņu valsti – kāds pat aicinājis Aminatu uz satikšanos.

фото

Jau ziņots, ka Aminata 2016. gada rudenī laida klajā savu otro studijas albumu, kam tika dots nosaukums «Red Moon» – kopš tā laika viņa publiskojusi mūzikas videoklipus dziesmām «Prime Time», «Your Arms» un «Fighter».

Kā zināms, Aminata 2015. gadā pārstāvēja Latviju starptautiskajā «Eirovīzijas» dziesmu konkursā Austrijā ar hitu «Love Injected» un ieguva augsto 6. vietu. Savukārt 2016. gadā «Eirovīzijā» Zviedrijā ar Aminatas sarakstīto dziesmu «Heartbeat» Latviju pārstāvēja Justs Sirmais, iegūstot 15. vietu.

Foto: Instagram

Komentāri 4
janispirms 1 gada
Nekas ievērības cienīgs!
3
aadinas rausteklispirms 1 gada
ko nu tos miniatuuros pupeljus te raada...lai pi.saas tik atpakal uz savu senchu dzimteni
10
Mhmpirms 1 gada
Viss normāli,par to atpazīšanu un sajūsmu no faniem,gan ne īpaši ticu,laikam autora pašiedvesma...:)
2