Izdevniecība PREMIUM MEDIA piedāvā novitāti – izdevumu L`Officiel Baltic, Mixnews.lv

Izdevniecība PREMIUM MEDIA piedāvā novitāti – izdevumu L`Officiel Baltic

фото

Woman | 2017. gada 9. novembrī plkst. 11:15

Sākot ar 2018.gadu, Latvijas izdevniecība PREMIUM MEDIA laiž klajā jaunu glancētu žurnālu krievu valodā L`Officiel Baltic, kas būs pieejams gan pārdošanā, gan arī abonentiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Izdevumu būs iespējams abonēt katrā no visām trijām Baltijas valstīm.

Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos – seši izdevumi gadā. Tā cena pārdošanā – 3,90 EUR. Abonēšanas maksa gadam – 9,90 EUR. Abonēt L`OfficielBaltic 2018. gadam var, jau sākot no 2017. gada 21. novembra.

L’Officiel Baltic ir Baltijā pirmais un vienīgais starptautiskais žurnāls krievu valodā, kas veltīts modei, skaistumkopšanai, dzīves stilam. Žurnāls iznāk sadarbībā ar prestižo franču žurnālu L’Officiel, kas ir viens no līderiem elitāro, sievietēm paredzēto mediju segmentā.

Pateicoties sadarbībai ar vadošajiem ekspertiem modes, skaistumkopšanas, veselīga dzīvesveida, mākslas, dizaina arhitektūras un gastronomijas jomā, L’Officiel Baltic nosaka un ieteic vērtējumam galvenos trendus tajās jomās, par kurām interesējas aktīvas, par sevi pārliecinātas un mērķtiecīgas sievietes.

L’Officiel Baltic mērķauditorija ir veiksmīgas sievietes vecumā no 20 līdz 50+ vecumam, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, ko radoši apvieno ar hobijiem un izklaidēm.

Četras reizes gadā žurnāls LOfficiel Baltic iznāks kopā ar glancētiem speciālpielikumiem vīriešiem L’OFFICIEL Baltic Hommes krievu valodā, savukārt pavasarī pirms kāzu sezonas lasītāji saņems glancēto LOfficiel Baltic pielikumu L’OFFICIEL Baltic Weddings krievu valodā.

Žurnāla L’Officiel Baltic WEB-versija krievu valodā būs pieejama interneta platformā L'OFFICIEL (lofficiel.com) sadaļā Baltic(lofficielbaltic.eu).

Tāpat arī sadarbībā arL'Officiel Lithuania izdevniecība PREMIUM MEDIA lasītājiem piedāvās Baltijā līdz šim nebijušu jaunu izdevumu "1000 modeļi". Tas iznāks divas reizes gadā un būs piesaistīts pavasara/vasaras un rudens/ziemas modes sezonām.

Žurnāls "1000 modeļi" – unikāls izdevums, kas piedāvā pašus aktuālākos trendus un modes veidolus tieši no pasaules modes metropolēm. Tā ir labāko augstās modes tērpu, ready-to-wear, aksesuāru, dizaina priekšmetu, kā arī vīriešu modes izlase.

Izvēle, ko veikusi žurnāla L'Officiel komanda, kļūs par jūsu ceļvedi modes pasaulē un uzticamu padomdevēju, kas ļaus orientēties aktuālajās tendencēs. Līdztekus ekskluzīvam saturam šajā izdevumā iekļauta arī luksusa klases zīmolu reklāma.

Izdevniecība PREMIUM MEDIA 2018.gadā turpinās izdot žurnālu LOfficiel Latvija latviešu valodā, kas iznāks reizi divos mēnešos. LOfficiel Latvija WEB-versija latviešu valodā būs pieejama interneta vietnē L'OFFICIEL sadaļā Latvia (officiel.lv).

Komentāri