Elīna Garanča un "Vīnes filharmoniķi": tirdzniecībā laiž papildus biļetes, Mixnews.lv

Elīna Garanča un "Vīnes filharmoniķi": tirdzniecībā laiž papildus biļetes

"Baltijas muzikālās sezonas" laiž tirdzniecībā papildus biļetes uz "Vīnes filharmoniķu" un Elīnas Garančas koncertu

фото

Woman | 2018. gada 14. jūnijā plkst. 15:49

Trešdien, 20.jūnijā Jūrmalā notiks viens no šī gada galvenajiem koncertiem – uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies slavenais "Vīnes filharmoniķu" orķestris venecuēliešu diriģenta Rafaela Pajari vadībā, kā arī latviešu operdziedātāja Elīna Garanča.

Sakarā ar to, ka šis koncerts izsaucis lielu ažiotāžu skatītāju vidū, viens no pasākuma organizatoriem – "Baltijas muzikālās sezonas" – laiž tirdzniecībā vēl papildus biļetes.

фото

Uzmanību! Biļešu skaits ierobežots! Pasūtīt biļetes var, zvanot pa tālruni 27180806.

Elīnas Garančas balsij piemīt siltums un spēks, bet viņas personība savaldzina ar karalisko stāju un pievilcību. Mākslinieci mīl gan kritiķi – slavējot par nozīmīgu mecosoprāna lomu ikonisku interpretējumu un izciliem ieskaņojumiem, gan publika – ar sajūsmas pilnām ovācijām sveicot kā prestižos opernamos, tā slavenās koncertzālēs un festivālos visā pasaulē...

Latvijas valsts simtgades ietvaros notiekošajā koncertciklā “Dzimuši Latvijā” mūsu pašu lepnums uz Dzintaru koncertzāles skatuves satiekas ar vienu no Eiropas klasiskās mūzikas simboliem – leģendārajiem “Vīnes filharmoniķiem” un harizmātisko venecuēliešu diriģentu Rafaelu Pajari.

Un “Rīgas festivālu” noslēdzošajā programmā skan gan viens no izcilākajiem aizvadītā gadsimta opusiem – ungāru meistara Bēlas Bartoka spoži virtuozais Koncerts orķestrim, gan Vīnes klasiķa Ludviga van Bēthovena dramatiskiem tēliem caurvītā Trešā uvertīra “Leonora”, kā arī “Vīnes filharmoniķu” kādreizējā diriģenta – dižā austriešu simfoniķa Gustava Mālera velīnā romantisma estētikā sakņotās brīnumskaistās dziesmas.

Komentāri