Prezentē balvu "L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018", Mixnews.lv

Prezentē balvu "L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018"

фото

Woman | 2018. gada 15. jūnijā plkst. 17:34

12.jūnijā, viesnīcā "Grand Poet Hotel by Semarah" notika brokastis–prezentācija, kurā tika atklāts gada galvenais notikums Baltijas skaistumkopšanas industrijā – Latvijas izdevniecības PREMIUM MEDIA organizētais pasākums L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS.

Izdevniecība PREMIUM MEDIA izdod žurnālus L’Officiel Baltic (krievu valodā) un "L’Officiel Latvija" (latviešu valodā), tai ir arī starptautiska interneta platforma www.lofficielbaltics.com latviešu, krievu un angļu valodā.

"L’Officiel Baltic" ir Baltijā vienīgais starptautiskais glancētais žurnāls par modi, skaistumkopšanu un dzīvesstilu, un tas tiek izdots sadarbībā ar pasaules elitārās preses līderi – starptautisko zīmolu L’Officiel.

Pasākuma "L’OFFICIEL BALTICS BEAUTY AWARDS 2018" galvenais mērķis ir apbalvot Baltijas skaistumkopšanas industrijas labākos pārstāvjus un informēt par tiem patērētājus.

Balvas tiks piešķirtas vairāk nekā divdesmit, to skaitā arī unikālās nominācijās: "Red carpet ready", "Labākie SPA centra pakalpojumi" (šī balva tiks pasniegta katrā no Baltijas valstīm dažādās apakšnominācijās), "Labākā reklāmas kampaņa preses izdevumos", "Labākā reklāmas kampaņa internetā" u. tml.

Nominantus vērtēs vienlaikus vairākas žūrijas. Galvenās žūrijas komisijas locekles būs žurnāla "L’Officiel Baltic" skaistumkopšanas nodaļas redaktore Ulla Vaite, dermatoloģe Anna Bērziņa, izdevniecības "PREMIUM MEDIA" valdes locekle Aleksandra Novinska, interneta platformas www.lofficielbaltics.com galvenā redaktore Līga Zemture un žurnāla "L’Officiel Baltic" galvenā redaktore Karina Evans.

Neatkarīgo žūriju veidos 38 sabiedrībā pazīstami cilvēki no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, bet trešā būs vietnes www.lofficielbaltics.com lasītāju žūrija.

фото

Brokasti-prezentāciju apmeklēja skaistumkopšanas industrijas pārstāvji, mēdiju un reklāmas aģentūras.

Komentāri