"Lučāno Pavaroti pēctecis" pirmo reizi uzstāsies Latvijā, Mixnews.lv

"Lučāno Pavaroti pēctecis" pirmo reizi uzstāsies Latvijā

фото

Woman | 2018. gada 20. jūnijā plkst. 11:43

Viņš saņēmis aplausus operteātrī La Scala, Ņujorkas Metropolitan operā, Londonas Karaliskajā jeb Koventgārdena operā un Parīzes Lielajā operā. 27.augustā, viens no pasaulē pieprasītākajiem operdziedātājiem, peruānis Huans Djego Floress pirmo reizi uzstāsies Latvijā.

„Lučāno Pavaroti pēctecis”, kā par viņu bieži saka kritiķi, ir klasiskās mūzikas jomas nozīmīgāko balvu laureāts, ietekmīgais izdevums BBC viņu iekļāvis starp pasaules labākajiem tenoriem, bet Austrijas valdība viņam piešķīrusi prestižo Kammersänger titulu.

Turklāt Floress savā dzimtenē pazīstams ar neskaitāmām klasiskās mūzikas attīstībai veltītām labdarības programmām, kuru dēļ viņam UNESCO piešķīris Labas gribas vēstnieka statusu.

Jūrmalā Huanu Djego Floresu pavadīs vienreizējais pianists Vinčenco Skalera. Slavenās Manhetenas mūzikas skolas absolvents savas karjeras laikā uzstājies uz lielākajām pasaules skatuvēm kopā ar tādām zvaigznēm kā Andrea Bočelli, Hosē Karerass, Monserata Kavaljē un daudzas citas.

Koncerts notiks Dzintaru koncertzālē. Biļetes var iegādāties visās "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās, vai arī mājaslapā www.bilesuparadize.lv

Foto: dzintarukoncertzale.lv

Komentāri