Robija Viljamsa skatuves partneris uzstāsies Jūrmalā, Mixnews.lv

Robija Viljamsa skatuves partneris uzstāsies Jūrmalā

фото

Woman | 2018. gada 20. jūlijā plkst. 10:31

15.augustā, ar lielisku koncertu noslēgsies 14.starptautiskais mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”. Tajā galvenais varonis būs vijolnieks un talantīgais aranžētājs no Vācijas – Baptiste Pawlik.

Baptiste Pawlik uzstājies ar daudziem pasaules slaveniem izpildītājiem, tostarp arī Robiju Viljamsu un Selīnu Dionu. Turklāt, Baptiste Pawlik ir uzstājies arī Vatikānā pēc Pāvesta Benedikta XVI personīgauzaicinājuma.

фото

фото

Šodien, ne vien apbrīnojami talantīgais, bet arī temperamentīgais un harizmātiskais Baptiste Pawlik, tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem vijolniekiem pasaulē, kurš savās uzstāšanās prasmīgi apvieno dažādu mūzikas žanru melodijas vienā lakoniskā kompozīcijā, uz kuru zāle vienmēr atbild ar vētrainām emocijām.

Baptiste Pawlik uzstāsies kopā ar savu mūzikas ansambli Trio Paris Royale, kurā piedalās arī ģitārists Tino Kāls (Tino Kahl) un bass-virtuozs Mihaels Kerauss (Michael Kehraus).

Koncerta programma ietver dažādus mūzikas žanrus un virzienus: no franču café stila mūzikas un čigānu džeza līdz tādu leģendu kā Maikls Džeksons un Colplay skaņdarbiem.

фото

Koncerta kulminācija būs slavenā tango "Por una Cabeza" neticamais izpildījums (no spāņu valodas – "Pazaudētā galva"), kas no pirmajām notīm aizrauj un atsauc atmiņā juteklīgo deju no Al Pačino un Gabriela Anvarasfilmas "Sievietes smarža" un rosina domas par kaisli un laimi piedzīvot neprātīgu mīlestību.

Kā īpašs pārsteigums latviešu publikai būs autor-interpretācijas slavenām latviešu tautasdziesmām, kuras mūziķi no Trio Paris Royale ir īpaši sagatavojuši šim koncertam.

Festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” saviem viesiem 15.augustā, kā vienmēr, Dzintaru koncertzālē nodrošinās aizraujošu ceļojumu laikā un pozitīvas emocijas.

Komentāri