Lounge FM aicina uz kruīzu džeza stilā uz "Rīgas Pērle" klāja, Mixnews.lv

Lounge FM aicina uz kruīzu džeza stilā uz "Rīgas Pērle" klāja

фото

Woman | 2018. gada 10. oktobrī plkst. 16:37

3.novembrī, uz kuģa-restorāna "Rīgas Pērle" notiks projekta DŽEZA KRUĪZS - vakars-koncerts sadarbībā ar radio Lounge FM (99,5). Tajā piedalīsies populārais Latvijas džeza mūziķis Deniss Paškevičs ar grupu "Funk Therapy".

2010.gadā četri pieredzējuši mūziķi apvienojas ar saksofonistu Denisu Paškeviču, lai izveidotu "Funk Therapy" – grupu, kuras muzikālais mērķis ir radīt savu funk koncepciju, savās skanējumā sapludinot jazz, funk un pasaules mūzikas ritmus.

"Funk Therapy" koncertos atskaņo savas oriģinālkompozīcijas, kuras radušās katram instrumentam piešķirot savu konkrētu uzdevumu. Mūziķu spēja saklausīt vienam otru un saspēlēties, sniedz klausītājam iespēju piedzīvot improvizācijas brīnumu.

Tā kā grupas spēlētā mūzika ir piesātināta ar enerģiju un spēcīgu ritmu, katra apvienības uzstāšanās padara pasākuma krāsainu, sniedzot pozitīvu un emociju pilnu mūziku.

3.novembrī mēs dosimies aizraujošā ceļojumā džeza un funk pasaulē trīs stundu kruīzā pa Daugavu! Šī mūzika nevienu neatstās vienaldzīgu!

  • Iekāpšana no 18:15.
  • Kruīzs no 19:00 līdz 22:00.
  • Vakara beigas 22:30.

Piestātne atrodas 11.Novembra krastmalā pie Vanšu tilta (Muitas ielas stūris).

Jums būs pieejams restorāns ar lielu ēdienu izvēli un bārs, atklāts klājs ar lielisku skatu uz Vecrīgu uz Daugavas krastiem.

Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, koncerts notiks kuģa restorānā bez brauciena pa Daugavu.

Uz tikšanos kruīzā – koncertā ar Denisa Paškeviča grupu "Funk Therapy" uz "Rīgas Pērle" borta 3.novembrī plkst.19:00. Jūsu līdzdalība palīdzēs radīt džeza kruīzu koncertu rīkošanas tradīciju uz Daugavas!

Papildu informācija www.mixnews.lv un www.rigasperle.lv, kā arī facebook lapās @RigasPerle un @RigaRoom.

Biļetes „Biļešu serviss” tīklā un DUS Circle K, kā arī www.bilesuserviss.lv.

Komentāri