Anna Rozīte iekaros Kaukāza kalnus, Mixnews.lv

Anna Rozīte iekaros Kaukāza kalnus

фото

Woman | 2013. gada 22. martā plkst. 15:58

Kā tu sevi lutini?

Cenšos pēc iespējas mazāk darīt sev pāri ar neveselīgu dzīvesveidu. Tā, manā izpratnē, ir sevis lutināšana. Protams, ka manu garastāvokli uzlabo skaistumkopšanas procedūras jeb tas laiks, ko atļaujos veltīt tikai un vienīgi sev. Man ir palaimējies satikt tādus meistarus, kas liek justies skaistai un aprūpētai. Mans frizieris Gunārs, no salona Prior, ar maniem matiem dara īstus brīnumus - lutina ar dažādām maskām, kas padara tos kuplus un spīdīgus.

фото

Sajūsminos par SPA rituāliem skaistuma klīnikā 4.Dimensija, pēc kuriem jūtos kā no jauna piedzimusi. Bet mans ķermenis saka lielu paldies, kad aizvedu to uz pirti pie laba pirtnieka. Šovasar ceru sevi kārtīgi palutināt ar pārgājienu Kaukāza kalnos. Daba, fiziska slodze, miers bez liekām sarunām, ugunskurs zem zvaigžņotām debesīm, kāda grāmata... Tā šobrīd izskatās mana Paradīze!

фото

Kā veido savu stilu?

Apzināti savu stilu neveidoju. Ļaujos sajūtām, ietekmējos no apkārtējās pasaules kopumā. Atzīšos, ka man milzīgu prieku sagādā iegādāties vasaras tērpus ziemas laikā. Nevaru sagaidīt, kad būs silts laiks, lai varētu vilkt visu, ko esmu sarūpējusi aukstajā periodā. Ir teiciens, gatavo ratus ziemā, ragavas vasarā. Lūk, tas ir par mani stila ziņā.

фото

Kāds ir tavs skaistumkopšanas minimums, bez kā nevari iztikt.

Mans pēdējā laika must have ir ziedūdeņu spreji, kurus var izmantot gan kā toniku, gan kā sejas atsvaidzinātāju. Bet vislabākais skaistumkopšanas rituāls ir kvalitatīvs miegs. Ideāli, ja varētu aiziet gulēt desmitos, lai mostos septiņos, bet pēdējā laikā tas nekādi neizdodas. Bet domāju pozitīvi un ceru, ka kādreiz arī manā ielā būs svētki!

фото

Vai atrodi laiku fiziskām aktivitātēm?

Esmu sporta entuziaste, cenšos sportot tik bieži, cik vien iespējams. Parasti tās ir vidēji 3 reizes nedēļā, kaut gribētos vairāk. Man patīk dažādība arī šaja jautājumā. Eju uz jogu, pilatēm, izturības treniņiem, braucu ar snowbordu, vasarā ar riteni, patīk braukt ar ūdensslēpēm. Nesen pievērsos skriešanai un kā kārtējo izaicinājumu sev izvēlējos Pirmo Sieviešu Skrējienu, kur skriešu 7 km distanci. Līdz šim ar skriešanu biju uz Jūs, tāpēc, lai noskrietu šo distanci bez liekām galvas sāpēm, ir daudz jātrenējas.

фото

Kāda ir tava laimes formula.

Pārlieku nopietna dzīves uztvere kaitē Jūsu veselībai (Jānis Skutelis).

Foto: no Annas Rozīte personiskā arhīva

Komentāri