Lopezas jaunais draugs vēlas kopīgus bērnus, Mixnews.lv

Lopezas jaunais draugs vēlas kopīgus bērnus

фото

Woman | 2013. gada 24. martā plkst. 13:28

Dziedātāja Dženifera Lopeza (43) ar savu draugu, dejotāju Kasperu Smartu (24) apmeklēja leģendātā boksera Muhameda Ali Slavenību cīņu nakti Fēniksā.

фото

Šajā labdarības pasākumā slavenības un profesionāli sportisti ziedo līdzekļus Muhameda Ali Parkinsona slimību centram. 18 gadu laikā šim mērķim savākti jau 80 miljoni dolāru.

фото

Šogad pasākuma uzmanības centrā atradās dziedātāja Dženifera Lopeza, kura burtiski staroja par sevi 19 gadus jaunākā drauga klātbūtnē. Viņa sniedza ugunīgu koncertpriekšnesumu, kā arī uzstājās kopā ar dziedātāju Andrea Bočelli.

фото

Pēc uzstāšanās Lopeza baudīja vakaru Kaspera Smarta kompānijā. Dziedātājas jaunais draugs ir kļuvis par pilntiesīgu Lopezas ģimenes locekli un piedalās viņas 4 gadus veco dvīņu audzināšanā. Nesen medijos parādījās ziņas, ka Dženifera un Kaspers apsver domu par kopīgu bērniņu.

фото

фото

фото

Jāatzīmē, ka Lopezas gaume attiecībā uz dzīves draugiem ir visai līdzīga. Kā redzams, Kaspers vizuāli ir ļoti līdzīgs Dženiferas bijušajam vīram un dvīņu tēvam Markam Antonijam.

фото

Foto: Skanpix/AFP

Komentāri