Kas tev patīk seksā?, Mixnews.lv

Kas tev patīk seksā?

фото

Woman | 2013. gada 9. maijā plkst. 16:07

Tavu seksuālo enerģiju un gaumi uz erotiskajām rotaļām lielā mērā nosaka tavs dzimšanas datums vai precīzāk – zodiaka zīme, kādā esi dzimis. Uzzini, kuras ir karstasinīgākās zodiaka zīmes un kuras savas seksuālās fantāzijas glabā apslēptas dziļi sirdī.

фото

Auns (21.marts – 19.aprīlis)

Auna stihija ir Uguns, tāpēc nav pārsteidzoši, ka viņš viegli uzsliesmo. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē ir kaislīgi un enerģiski, un viņu valdzinājumam ir grūti pretoties. Viņi ir neatvairāmi un ar viņiem seksā tev nekad nebūs garlaicīgi. Auni samērā bieži maina partnerus un pārtrauc attiecības, par to viņiem galva nesāp, jo savaldzinātāja loma viņiem pašiem ļoti iet pie sirds. Auna partnerim vienmēr jābūt gatavam ļauties kaislīgam seksam, citādi tu viņam ātri apniksi. Viņi mīl izrīkoties pēc sava prāta, pat tad, ja tavs uzskats būs pilnīgi pretējs, kas, neapšaubāmi, bieži noved pie konfliktiem. Taču šie strīdi gandrīz vienmēr beidzas ar kaislīgu izlīgšanu gultā. Auns ir apveltīts ar teicamu veselību, viņš mīl piedzīvojumus, flirtu un visdažādākā veida mīlas rotaļas. Turklāt ar seksu viņam patīk nodarboties tur, kur viņu tajā mirklī pārsteigusi kaisle.

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)

Vērsis ir ļoti valdzinošs un kā magnēts pievelk pretējo dzimumu. Tāpat viņš mīl labas lietas – gan skaistu apģērbu, gan aksesuārus, gan citas lietas, galvenais, lai tās būtu pamanāmas un kvalitatīvas. Tomēr tie, kas reiz iekļuvuši viņa tīklos, drīz vien pārliecinās, ka pats labākais Vērsī nebūt nav modīgās lietas. Vērsis ir lielisks mīlnieks, spējīgs nodarboties ar seksu nenogurstoši kaut visu nakti.
Vēršiem sekss ir vajadzīgs arī kā atslābināšanās veids, kas palīdz tikt galā ar ikdienas stresu un citām likstām. Vērsim patīk erotiskas rotaļlietas un eksperimenti pat ar pārtikas produktiem (medu, saldējumu, zemenēm u.c.). Ar seksu viņš gan vislabprātāk nodarbojos mājās, savā gultā, jo vairāk par visu pasaulē viņš mīl ērtības un komfortu.

Dvīņi (21.maijs – 21.jūnijs)

Gultā Dvīņi ir diezgan vientiesīgi, tāpēc viņiem būtu piemērots partneris, kas apveltīts ar labu fantāziju. Dvīņi ar lielāko prieku piekritīs dažādiem eksperimentiem un seksuālajām fantāzijām. Viņi nav prasīgi pret vietu, kur mīlēties, tāpēc būs ar mieru to darīt arī uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa. Gandrīz visu savu dzīvi Dvīņi ir sava ideālā partnera meklējumos, tāpēc ik pa laikam meklē jaunus seksuālos piedzīvojumus. Tomēr, ja viņiem izdodas satikt savu otro pusīti, tad viņi spēj būt uzticīgi. Seksā viņiem svarīgs ir viss, kas atbild par juteklisko: dzirde, oža, pieskārieni un pat garša. Visvairāk seksā Dvīņiem patīk dažādība, bet, kā likums, viņi paši to nekad nepiedāvā.

фото

Vēzis (22.jūnijs – 22.jūlijs)

Vēži ikdienā ir nesteidzīgi, tāpēc arī sekss ar viņiem vairāk atgādina lēno deju. Tomēr ja izdodas piemeklēt pareizās kustības, tad šī deja vienā mirklī kļūst par kaislīgu un karstasinīgu tango.
Vēža seksuālā atkarība drīzāk slēpjas viņa izsmalcinātajās fantāzijās, nekā seksuālajos trikos. Viņi prot sagādāt daudz baudas kā sev, tā arī savam partnerim. Vēži ir apveltīti ar lielisku intuīciju, tāpēc viegli uzmin partnera vēlmes. Tāpat viņi ar prieku apgūst visu jauno. Tomēr bieži vien seksā viņi ir slinki un labprātāk izvēlas pasīvo lomu. Tā kā Vēža stihija ir Ūdens, viņi ar lielāko prieku nodosies kaislīgam seksam pludmalē.

Lauva (23.jūlijs – 22.augusts)

Lauva ir visugunīgākā zodiaka zīme, tāpēc gultā šīs zīmes pārstāvji ir kaislīgi un dedzīgi un bieži savu partneri noved līdz pilnīgai ekstāzei. Lauvai bieži apnīkst viens partneris, tāpēc labākais veids, kā viņu noturēt sev blakus – ik pa laikam mainīt savu imidžu. Lauvas vēlas visu un uzreiz, tāpēc seksā vissvarīgākais viņiem ir pats seksuālais akts, nevis ilga priekšspēle vai mīlas rotaļas. Ieteikums – neaizmirsti savu Lauvu uzslavēt pēc laba seksa, citādi šo pāridarījumu viņš nekad neaizmirsīs. Pašpārliecinātais Lauva mīl nodarboties ar seksu spoguļa priekšā.

Jaunava (23.augusts – 22.septembris)

Lai sekss būtu perfekts, ir jāpadomā par vissīkākajām detaļām un Jaunava to lieliski zina. Pedantiskā Jaunava garām nepalaidīs neko, tāpēc šīs zīmes pārstāvji ir lieliski mīlnieki, kas domā ne vien par savu, bet arī par partnera labsajūtu. Vislabāk Jaunavām patīk nodoties kaislīgām rotaļām savās mājās un savā gultā. Viņu guļamistaba parasti ir iekārtota izsmalcinātā gaumē. Jaunavai patīk izpatikt savam partnerim un viņa būs laimīga izpildīt jebkuras vēlmes. Aiz vēsās Jaunavas dabas slēpjas ļoti jutekliska būtne, kas apveltīta ar viskrāšņākajām seksuālajām fantāzijām.

фото

Svari (23.septembris – 23.oktobris)

Zīmēm, kuru stihija ir Gaiss, sekss ir neatņemama dzīves sastāvdaļa un Svari nav izņēmums. Par cik Svariem patīk visu līdzsvarot, viņi cenšas, lai abi partneri seksā gūtu visu to labāko. Svari meklē apdāvinātus un pievilcīgus partnerus, jo paši par sevi ir tādās pat domās. Viņiem patīk dažādi eksperimenti gultā un it īpaši – erotiskās rotaļlietas.

Skorpions (24.oktobris – 21.novembris)

Šīs noslēpumainās un ar pievilcību apveltītās būtnes sevī slēpj neizsmeļamu enerģiju, spēku un varu. Skorpioni uzticas savai intuīcijai un vienmēr vēlas izzināt lietas būtību, tāpēc kaut ko slēpt no viņiem ir bezcerīgi, jo viņi tāpat sev interesējošo uzzinās (tai pat laikā paši nemīl būt vaļsirdīgi). Skorpioni vienmēr zina, ko un kā viņi vēlas un kādā veidā to panākt. Tāpēc parasti viņi ir rūpīgi un uzticami mīlnieki. Ieteikums – strīdēties ar Skorpionu nav ieteicams, iedzels ļoti sāpīgi un visdrīzāk, ka šī dzēliena rētas paliks uz visu mūžu.

Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris)

Strēlnieku stihija ir Uguns, tāpēc sekss viņu dzīvē ir pirmajā vietā. Turklāt viņiem vissvarīgākais sekss ir tieši fiziskajā, ne emocionālajā jomā. Strēlnieki reti mēdz būt kautrīgi, bet seksā mīl būt mežonīgi. Viņi viegli iesaistās jaunās attiecībās. Viņi ir gatavi nodarboties ar seksu jebkurā mirklī un jebkurā vietā. Mīl ekspertimentēt, lai gūtu vēl lielāku seksuālo pieredzi. Tai pat laikā nevar apgalvot, ka viņi ir tendēti uz neuzticību, īpaši, ja viņiem izdevies atrast sev piemērotu partneri. Ja Strēlnieks vēlēsies uzzināt tavu mīļāko seksa pozu, viņš tieši tā to arī pavaicās. Viņi mīl sarunas seksa laikā un ir patiešām lieliski mīlnieki, ko nevar nenovērtēt.

фото

Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris)

Zem vēsās Mežāža maskas slēpjas dedzīgs mīlnieks, kas saglabā uzticību partnerim ilgus gadus. Ņemot vērā to, ka Mežāzis ir dzimis praktiskajā Zemes stihijā, gultā viņš ir vienkāršs un lai viņā radītu vēlmi nodoties seksam, nepieciešams veikt veselu rindu darbību, kas palīdzēs iedegties viņa erotiskajām fantāzijām. Vislabākais stimuls - abpusēja mīlestība, jo mīlestību un seksu viņš neprot atdalīt vienu no otra. Mežāzim nepatīk būt atkarīgam no sava partnera, taču viņam patīk apgūt jaunas pozas un eksperimentēt seksā.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Kā jau visas Gaisa zīmes, Ūdensvīram sekss ir nevis vienkārši dabiska nepieciešamība, bet arī emocionāls gandarījums. Pēc ārējām pazīmēm šīs zīmes pārstāvji šķiet ļoti noslēpumaini, bet gultā visbiežāk ir kautrīgi, tāpēc viņiem piemērots būs tāds partneris, kurš spēs uzminēt viņa seksuālās vēlmes un pratīs Ūdensvīru atraisīt. Ja Ūdensvīram būs iespēja apspriest ar savu partneri savas domas un idejas, kas attiecas uz seksu, tad arī viņa seksuālais potenciāls pieaugs. Ūdensvīram nav nekas pret eksperimentiem gultā, jo uz tiem viņu mudina iedzimtā ziņkāre.

Zivis (19.februāris – 20.marts)

Visu mūžu Zivis pavada pārliecībā, ka viņi dzīvo savā pasaulē un tas attiecas arī uz viņu seksuālo dzīvi. Viņu sapņainība un romantiskais tēls apkārtējiem parasti šķiet ļoti pievilcīgs. Mīlas priekos Zivis nav īpaši prasīgas, bet ir uzmanīgas un rūpīgas pret partneri, itin visā vadās pēc intuīcijas, kas šai zīmei ir ārkārtīgi izteikta. Zivis ar savu jūtīgo dabu necieš rupjību un pārāk izteiktu tiešumu. Par cik Zivis ir Ūdens stihijas zīme, viņi ar lielāko prieku ļausies erotiskai priekšspēlei vannā un nodarbosies ar seksu ūdenī.

Foto: Scanpix/ Panther Media

Komentāri