Anna Cine: „Modele būšu visu savu dzīvi...”, Mixnews.lv

Anna Cine: „Modele būšu visu savu dzīvi...”

фото

Woman | 2013. gada 7. jūnijā plkst. 19:20

Anna Cine (32) ir viena no vispieprasītākajām modelēm Latvijā, Krievijā un pasaulē. Meitene, kas dzimusi un augusi Maskavā, pārcēlās uz Latviju, iemācījās latviešu valodu, ieguva izglītību un satricināja modeļu aģentūras ar saviem neticamajiem panākumiem. Tomēr lielākais Annas dzīves sasniegums nav saistīts ar viņas darbu, bet ar mazu cilvēciņu – gandrīz četrus gadus veco Adrianu. „„Mammīt, es tevi mīlu” ir visskaistākie vārdi pasaulē,” – ar aizkustinājumu saka Anna Cine.

Tu esi dzimusi un augusi Maskavā, kā tu nokļuvi Latvijā?

Latvijā nokļuvu mīlestības dēļ – iemīlējos, apprecējos, un pārcēlos šeit uz dzīvi. Es patiešām esmu dzimusi un Maskavā. Un arī mana modeles karjera sākās Maskavā. Kad man bija 15 gadi es aizgāju uz modeļu skolu. Mana karjera sākās 17 gadu vecumā, kad uzvarēju skaistumkonkursā un kļuvu par „Miss Maskavu” un „Miss Krievija” finālisti. Kopš šiem notikumiem ir pagājis daudz laika... Taču vēl tagad es pat kolēģiem darbā asociējos kā „meitene no Latvijas” (ikdienā Anna strādā administratīvajā jomā – mixnews.lv). Šķiet, ka Anna Cine izklausās vairāk pēc latvietes, nevis krievietes. Interesanti, ka visi mani sapņi par modeles karjeru piepildījās tieši Latvijā – gan žurnālu vāki, gan modes skates, gan intervijas, gan sava programma televīzijā (raidījums par modi – mixnews.lv), filmēšanās video reklāmās, sadarbība ar modes māksliniekiem... Kad es ierados Rīgā, domāju, ka vairs nenodarbošos ar modeļu biznesu, jo uz to brīdi jau biju pabeigusi augstskolu Maskavā, kur ieguvu ekonomista – finansista izglītību. Biju iecerējusi atrast darbu savā specialitātē. Taču pēc pusotra gada man kļuva skaidrs – lai strādātu Latvijā, ir jāzina latviešu valoda. Un es pieteicos kursos. Jo vairāk laika pagāja, jo aktuālāks kļuva jautājums, ar ko nodarboties. Slepeni no vīra es devos uz modeļu aģentūru. Tur uz mani paskatījās un uzreiz pateica, ka ar manu izskatu būs divi varianti: vai nu dabūšu visu vai – neko. Pēc neilga laika caur šo aģentūru tika noslēgts man pirmais līgums ar veikalu tīklu Drogas. Pēc tam sekoja žurnāla Lilit vāks un tā tas viss sākās... Šobrīd uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt tos žurnālus, uz kuru vākiem vēl neesmu bijusi. Bez tam, kamēr dzīvoju un strādāju Latvijā, iemācījos latviešu valodu un ieguvu maģistra grādu Latvijas universitātē.

фото

фото

Tomēr, lai cik skaisti tas viss sākās, tikpat pēkšņi arī beidzās. Tu ar vīru izšķīries un pārcēlies atpakaļ uz Maskavu...

Jā, tā notika. Mums bija lieliska laulība, bet reizēm dzīvē notiek neizskaidrojamas lietas. Pēkšņi mēs sapratām, ka nevaram vairs būt kopā. No vīra man ir palicis tikai viņa uzvārds... 2009.gada 9.septembrī mūsu laulība tika oficiāli šķirta. Kad sākās šķiršanās prāva, es pārcēlos atpakaļ uz Maskavu, tas arī sakrita ar laiku, kad sākās ekonomiskā krīze un Latvijā bija ļoti grūti ar darba iespējām... Bet Maskavā man joprojām dzīvoja vecāki un man bija, kur palikt. Arī šobrīd es, mans dēliņš dzīvojam kopā ar maniem vecākiem un par dzīvi nesūdzamies. Mums ir viss, kas nepieciešams, lai mēs būtu laimīgi. Lūk, tagad vasarā, visa ģimene pārcēlāmies uz vasarnīcu – divstāvu māju ārpus pilsētas. Baudam dzīvi!

фото

фото

Kas modeles darbā ir visskaistākais un kas – vissliktākais?

Modeles cita no citas atšķiras tikai ar ārējo izskatu, viss pārējais un mērķi visām ir vienādi. Un tikai no tevis pašas viss ir atkarīgs. Šobrīd lasu Paulu Koelju grāmatu „Uzvarētājs ir viens” - tur ļoti labi ir aprakstīts, kas patiesībā notiek modeles un aktrises dzīvē. Tomēr mans viedoklis ir tāds, ka labāk ir mēģināt piepildīt savus sapņus, nekā visu dzīvi nožēlot neizdarīto. Vislielākais mīnuss modeles darbā ir tas, ka kamēr tu šajā jomā neesi neko sasniedzis, tevi uztver kā „mēbeli”. No labajām lietām – iespēja iepazīt dažādus un interesantus cilvēkus, apskatīt pasauli un, protams, justies kā Karalienei!

фото

фото

Lai arī tu esi ļoti veiksmīga modele, tavas dzīves lielākais sasniegums ir tavs dēliņš Adrians...

Jā, es esmu mamma! Adrians 30 .jūnijā svinēs četru gadu jubileju. Visu savu brīvo laiku es pavadu kopā ar viņu. Šogad mēs kopā esam sākuši apmeklēt muzejus, dodamies uz parkiem, daram visu ko. Esmu pieteikusi dēlu skoliņā, kuru viņš sāks apmeklēt no rudens. Mūsu kopā pavadītais laiks parasti ir aktīvs – vasarā braucam ar velosipēdiem, ziemā - ar ragavām. Nesen nopirku viņam pašam savu velosipēdu un tagad es skrienu divreiz ātrāk (smejas)! Kad man ir fotosesijas, dēlu visbiežāk ņemu līdzi, jo viņš ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa. Nevēlos viņam atņemt ne minūti no mūsu kopīgā laika.

фото

фото

Kā mainījās tava dzīve pēc Adriana piedzimšanas?

Man šķiet, ka ikvienas sievietes dzīve pēc mazuļa piedzimšanas mainās līdz nepazīšanai. Un bieži vien pielāgoties jaunajam ritmam nemaz nav tik viegli. Viss pārveidojas, pat ledusskapja saturs, dienas režīms un atpūtas veidi, pilnīgi viss! Un skaidrs, ka daudzām jaunajām māmiņām gadās arī nervozākas dienas, kad šķiet, ka ar visiem pienākumiem, kas gulstas uz viņas pleciem, nav iespējams tikt galā. Arī man tā ir bijis... Tomēr bērni ir milzīgs dzinējspēks. Es pat nenojautu, cik stipra varu būt un daudz izdarīt! Svarīgākais – bērni ir mūsu vislielākā laime. Mazulis mīl mammu, neraugoties ne uz ko. Un vārdi – mammīt, es tevi mīlu, ir visskaistākie vārdi šajā pasaulē...

фото

Ko tev sniedz modeles darbs?

Zini, esmu par to prātojusi un nonākusi pie atziņas, ka modele laikam būšu visu savu dzīvi. Fotografēšanās ir manas dvēseles saldēdiens. Šobrīd es to varu saukt drīzāk par savu hobiju, jo piedalos tikai tādos projektos, kas man šķiet interesanti. Modeles darbā man patīk pārvērsties dažādos tēlos. Dažkārt bildējos kādam apģērbu katalogam, ja man pašai šis apģērbs patīk. Turpinu sadarboties arī ar latviešu modes māksliniekiem. Un atkal kļūstu populāra Maskavā.

фото

фото

Kā tu uzturi sevi formā?

Ja godīgi, pēc dēla piedzimšanas nevienu reizi neesmu bijusi sporta zālē. Lai arī pēc dzemdībām otro reizi nobildējos žurnālam FHM (Latvia) 2010.gadā. Un arī lielākajā daļā manās pēdējās fotogrāfijās figūru var redzēt labi. Esmu no tām laimīgajām, kam paveicies ar gēniem, lai arī saprotu, ka tikai ar to vien tālu netikšu un uz sporta zāli kaut kad nāksies iet (smejas). Pagaidām manas aktivitātes ir aktīvi pavadītais laiks kopā ar dēlu, kā arī man patīk mājās dejot pie foršas mūzikas. Un tā kā esmu maza bērna mamma, mēs ēdam labu un sabalansētu pārtiku. Mūsu ledusskapī atrodas brokoļi, spināti, zivis, truša gaļa, tītara gaļa... Bet es nevaru dzīvot bez bulciņām – katrs mans rīts sākas ar kafiju un bulciņu.

фото

фото

Kas, tavuprāt, ir mīlestība?

Mīlestība ir ļoti daudzveidīga. Kādā brīdī sapratu, ka tik spēcīgi mīlu savu bērnu, ka varētu gāzt kalnus viņa dēļ un paveikt neiespējamo... Tāpat man ir tapis skaidrs, ka varētu kaitēt tam, kurš manam bērnam izdarītu ko sliktu. Tāda ir mana mātišķā mīlestība. Mīlestība pret vīrieti – skumji ir tad, kad tas nav abpusēji... Daudzas meitenes un sievietes mani sapratīs. Kad visas dienas garumā tu domā tikai par viņu, kad saņemos īsziņu vai redzot, ka zvana viņš, no satraukuma aizraujas elpa, kad visu laiku gribas būt kopā ar viņu. Taču īsta mīlestība, manuprāt, ir tad, kad to visu var izbaudīt pat pēc daudziem kopdzīves gadiem. Viss pārējais ir kaisle, flirts un sekss.

фото

фото

Ko tu ieteiktu tām jaunietēm, kuras sapņo par modeles darbu?

Vispirms ir jāsaprot, ka šis darbs nav viegls. Tev nebūs brīva laika, un tu bieži spēlēsi pēc citu noteikumiem. Jāapzinās, ka šī ir viskonkurējošākā sfēra pasaulē - konkurentes katru dienu mīs uz papēžiem un šķērsos tavu ceļu. Un ir jābūt ļoti stiprai, lai to varētu pārvarēt. Katru dienu tev jābūt lieliskā formā – tīri mati, ideāli nagi rokām un kājām, nevainojama āda... Un vēl - īstais modeļu bizness ir tikai Milānā, Parīzē un Ņujorkā, visur citur tas ir tikai vāja atblāzma. Tikai tajās pilsētās apgrozās liela nauda un tas meitenēm var būt kā pamatdarbs. Tieši tur sākas modeles karjera.

Foto: no Annas Cines personīgā arhīva (fotogrāfi Aleksandrs Sokolovs/ Ivans Romaņenko/ Kristīna Talova/ Aleksejs Janbajevs/ Kirils Ader/ Andrejs Losevičs).

Komentāri