Hārvarda šokē: Meklējam sievieti neandertālieša klonēšanai, Mixnews.lv

Hārvarda šokē: Meklējam sievieti neandertālieša klonēšanai (14)

фото

Zinātne | 2013. gada 22. janvārī plkst. 16:51

Hārvardas medicīnas skolas profesors Džordžs Čērčs ir atjaunojis neandertālieša DNS un tagad cer atrast sievieti, kura piekristu iznēsāt bērnu ar izmirušās cilvēku sugas gēniem, raksta avīze "La Stampa".

"Man no izrakteņu kauliem jau ir izdevies iegūt pietiekami daudz DNS, lai uzbūvētu šīs izmirušās cilvēka sugas ģenētisko ķēdi. Tagad man ir nepieciešama tikai sieviete – piedzīvojumu meklētāja," avīze citē sintētiskās bioloģijas pioniera, Hārvardas medicīnas skolas profesora Čērča teikto.

Profesors ir pārliecināts, ka var atgriezt dzīvē radību, kura ir zudusi pirms vairāk nekā 33 tūkstošiem gadu, kaut arī rezultāts būs atkarīgs no daudziem faktoriem.

Zinātnieks plāno implantēt neandertālieša DNS cilvēku embrija cilmes šūnās tā sākotnējās attīstības stadijās. Tādā gadījumā cilmes šūnas embrija attīstību novirzīs neandertālieša, nevis mūsdienu cilvēka virzienā. Dažas dienas auglis augtu laboratorijā, bet pēc tam to implantētu "audžumātei", proti, sievietei, kura brīvprātīgi būs ar mieru piedalīties šajā eksperimentā. Sievietes vārds vēl nav zināms, taču viņa, visticamāk, jau ir garantējusi sev slavu, dodot dzīvību Neandijai.

Avīze uzsver, ka šā projekta šķēršļi ir ētika un likumi. Bet no medicīniskā viedokļa viena no lielākajām problēmām var būt tā, ka jaunās radības imunsistēma nebūs piemērota šīs pasaules problēmām, nemaz nerunājot par to, ka mazulis var piedzimt ar briesmīgām deformācijām.

Ilustrācija: no vietnes geekologie.com

Komentāri 14
Senecaut Peterpirms 2 gadiem
Esmu Senecaut Pēteris, es esmu finanšu virsnieks, es dot aizdevumus, lai indivīds un sabiedrība, biznesa un personiskām vajadzībām, sazinieties ar mani, ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu. Es padarīt kredītus plašai sabiedrībai ir 2% procentu likmi. Sazinieties ar mani authentichomefinance@gmail.com
Obrist Nicolaspirms 2 gadiem
Hello Sir / Madam,

Jums nepieciešams naudas aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, lai beidzot izkļūt no strupceļa izraisīja banku, ar noraidīšanas savus failus pieteikties? Es esmu finanšu eksperti, kas var veikt aizdevumu summa, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Šeit ir jomas, kur var palīdzēt:

* Finanšu
* Lend Lease
* Investīciju kredīts
* Auto kredīts
* Parāda Consolidation
* Kredītlīnija
* Otrais Hipotēku
* Kredīts Atpirkšanas
* Personas aizdevums
e-pasts: nicolashelp279@outlook.com
ADRIANA JAVIERpirms 2 gadiem
Sveiki, mans vārds ir Adriana Javier, par krāpšanas upuri rokās viltus aizdevējiem. Man ir zaudējusi aptuveni 45.000 €, jo man vajadzēja liels kapitāls 200,000 €. i gandrīz nomira, man nebija vieta, kur iet. mans bizness tika iznīcināta, un šajā procesā es pazaudēju savu dēlu. Es nevarēju stāvēt šo atkārtošanos. 2014. gada decembrī, i met draugs, kas mani iepazīstināja ar labu mātei, Camila Pedro kundzei, kas galu galā palīdzēja man nodrošināt aizdevumu uzņēmumā. laba māte es vēlos izmantot šo iespēju, lai pateiktos jums, un lai Dievs turpina svētīt jums. Es arī vēlētos izmantot šo iespēju, lai padomu kolēģiem latviešus, ka ir daudz scammers tur, tādēļ, ja jums ir nepieciešams kredīts, un vēlas, lai nodrošinātu aizdevumu ātri, tikai reģistrēt caur Camila Pedro kundzi pa e-pastu: camilapedro93@gmail.com. Jūs varat arī sazināties ar mani pa šo e-pastu: javieradriana93@gmail.com. ja Jums ir kādas šaubas. lūdzu viņa ir vienīgā persona, uzticamu un uzticams.
Paldies.