Bils Geitss prognozē globālo epidēmiju; gada lakā mirs 33 miljoni cilvēku, Mixnews.lv

Bils Geitss prognozē globālo epidēmiju; gada lakā mirs 33 miljoni cilvēku (2)

фото

Zinātne | 2015. gada 29. maijā plkst. 11:05

Bijušais Microsoft vadītājs Bils Geitss par vienu no lielākajiem draudiem pasaulei nosaucis infekcijas epidēmiju.

Intervijā medijam Vox 59 gadus vecais Geitss skaidroja, ka kodolkara iespēja patlaban ir minimāla, vismaz viņa dzīves laikā.

Miljardieris pastāstīja, ka ir izveidojis pētnieku grupu, kas modelējusi iespējamo infekcijas katastrofu. Balstoties uz prognozēm, nelabvēlīgajā scenārijā jau pirmajās 100 dienās vīruss var nogalināt 770 tūkstošus cilvēku, bet 250 dienās var nomirt 33 miljoni pasaules iedzīvotāju.

Sarunā viņš pieminēja kādu slimību, kuras dēļ 1918. – 1919.gadā nomira aptuveni 20 – 40 miljoni cilvēku, piebilstot, ka neviens nezina, no kurienes slimība uzradās.

Pēc viņa teiktā, patlaban robežu šķērso 50 reizes vairāk cilvēku nekā pirms 50 gadiem, tāpēc vīrusa infekcijas izplatības ātrums būs augstāks nekā nezināmā vīrusa laikā.

Komentāri 2
goopirms 3 gadiem
Kad iznīks tādi geitsi un pasaules lielie rāvēji, arī slimības pazudīs. Novēlu šiem ķērcējiem pašiem savus darba augļus izbaudīt pēc pilnas programmas. Geits pats sponsorē laboratorijas, kurās izstrādā nāves vakcīnas un epidēmijas. Viņš pats skaidri un gaiši atzīst, ka cilvēku skaits uz zemes jāsamazina. Man šķiet, ka jāpazūd ir tiem, kas šo pasauli iznīcina nevis cilvēkiem.
Baibapirms 3 gadiem
Es vienm'er grib'etu j'US AICIN'AT p'et'it to slim'ibas c'eloni - vai tik nav citi resnas k'ajas redz'eju'si k'adam un tad citam t'as ar'i j'aredz un j'abaida no k'ada, ka tas ir slims ar nerviem un citiem ar'i pielip'sot nervu k'ajas, kas ira nav lip'igs tom'er manas puses ir, bet citi To nezin un ar svilpi sa'nem citus - citas ciet un liek necien'it otru k'a savu ienaidnieku, jo tas esot ienaiidnieks vecam cilv'ekam, kas gal'e ar galileja mozu, ka vi'ns mums dod Pasaules att'ist'ibu, bet BAIBI'NA MEDIT'E ar raunas ielas ka'nep'em, lai tiktu RAUDUPIE'SOS, kas sastipina Ir'anas Mag'nitogorsku ar Palest'inas b'eg'liem, lai tiktu uz bezdarnieku sasaukumiem, lai c'in'itos at darba'laud'im, kam nav ko nest uz pleca pa 'ed''am,, jo t'as ir tikai darba'lau'za b'edas, kas izkrop'lo patijas rindas, lai tiktu Kipra vi'nas no t'alais Ziee'ljuas ce'lojums uz Pr'agu dom'a izkaka't tepat to slim'ibu, ko dod spekulante Me'zciema izmaila kapos, ko sprdzina uz Mer'ke'la pamatiem - k'a d'ama grib - t'adara - kutaisi ir mans un neviens nedrikst pretoies krezma'ila ietekmi uz ku'ng'a slim'ibu, k'a ir tie kre'sdep'ini, t'a cilveki patik viens otram - vienalga