Džons Travolta kļūdaini pasniedza statueti par labāko klipu nevis Teilorei Sviftai, bet viņas travesti-dubultniecei

Džons Travolta kļūdaini pasniedza statueti par labāko klipu nevis Teilorei Sviftai, bet viņas travesti-dubultniecei. Aktieris arī divreiz nolamājās, un MTV nepaspēja tiešraidē to cenzēt.

Pēc notikušās MTV Video Music Awards ceremonijas tviterī tiek apspriesti ne tik daudz uzvarētāji, cik balvas pasniegšanas process par labāko deju video, raksta Esquire.ru.

Nominācijā “Gada video” uzvarēja dziedātāja Teilore Svifta ar video You Need to Calm Down, un balvu pasniedza Karaliene Latifa un Džons Travolta.

65 gadus vecais Travolta runu sāka, divreiz nolamājoties ēterā, un MTV izdevās cenzēt viņa runu tikai otrajā reizē. Viņš paņēma aploksni ar uzvarētājas vārdu un teica: “Ak, man nevajadzētu to darīt, citādāk es atkal pateikšu kaut kādus sūdus. *** (es atkal izgāzīšos), izdari to pati”- un nodeva aploksni Latifai. Vārds shit izskanēja tiešraidē, bet fuck up izdevās cenzēt.

Taču ar to aktieris neapstājās. Kad ceremonija nonāca līdz balvas pasniegšanai, Travolta sajauca Teilori Sviftu ar viņas dubultnieci dreg-karalieni Džeidu Džoliju, travesti-aktieri un šova Drag Race RuPaul piektās sezonas zvaigzni, kur Džeida izcīnīja astoto vietu.

Rezultātā vaicājums “Džons Travolta” ir iekļuvis tvitera trendos pēc ģeogrāfiskās atzīmes ASV.

Lietotāji spriež, ka tā varētu būt atsauce uz 2014. gada “Oskaru”: tad aktieris sauca uz skatuves dziedātāju Adīnu Mencelu, lai viņa izpildītu dziesmu “Let it Go” no multfilmas “Ledus sirds”, taču izlasīja viņas vārdu kā “Adele Dazīma”. Tas atgadījums kļuva par “memi”, un liekas, ka šo gadījumu sagaida tāds pats liktenis.

Фото: Scanpix/AP/Matt Sayles