Novembrī notiks jau piektā Martas Labdarības Balle

Šā gada 16.novembrī notiks jau piektā Martas Labdarības Balle, pulcējot kopā cilvēkus, kurus vieno labdarības ideja, turklāt – neatkarīgi no palīdzības spēju mēroga. Lai Balles labdarības norisēs varētu piedalīties ikviens, kas to vēlas, pirmo reizi pasākums notiks plašākās telpās – Rīgas Krievu drāmas teātrī.

Balles patrons ir Austrijas konsulāts Latvijā, balle organizēta sadarbībā ar Rotary Club Jurmala, Sergeja Jēgera labdarības fondu un viesnīcu Grand Palace Hotel.

Martas Labdarības Balles galvenais mērķis ir līdzekļu vākšana konkrētām pašmāju medicīnas problēmām, plašas sabiedrības piesaistīšana sociāli svarīgu jautājumu risināšanai un, ne mazāksvarīgi, Latvijas un Rīgas kā kultūrbagātu tūrisma galamērķu popularizēšana pasaulē.

Apvienojot pagātni ar tagadni, mēs dāvinām nākotni. 

Balles nosaukums ir saistīts ar kādas vienkāršas izcelsmes meitenes vārdu – Marta, kas nāca no Livonijas un vēlāk kļuva par Krievijas imperatori Katrīnu I. Daudzi vēsturiski fakti liecina, ka līdz 12 gadu vecumam Marta nodzīvoja Rīgā. Vēlāk viņa tika audzināta mūsdienu Alūksnē pie prāvesta Ernsta Glika. 1724. gada maijā Martu kronēja un viņa kļuva par Krievijas Imperatori Katrīnu I, par kuru laikabiedri vēstījuši, ka valdniecei bija labsirdīgs raksturs un dāsna sirds. Viņa bija mecenāte, nodarbojās ar labdarību un atbalstīja apgaismību, tādēļ arī Martas Labdarības Balle piesaista cilvēkus ar šādām rakstura iezīmēm.

Kļūt par Martas Labdarības Balles viesi un iegremdēties apgaismības, svētku un mecenātisma noskaņās var,

vai 1travel.lv@gmail.com +37129404723

Šīgada Ballē uz skatuves mirdzēs spožās operas zvaigznes Sergejs Jēgers un Sonora Vaice, primabalerīna Margarita Demjanoka-Skuteļska ar dzīves un skatuves partneri Artūru Skuteļsku, kā arī LNSO stīgu kvartets. Īpašs pārsteigums Balles viesiem būs kādas pasaulslavenas džeza zvaigznes uzstāšanās – taču šis vārds vēl tiek turēts noslēpumā.  Un protams, ka Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī nevarēs iztikt arī bez teātra aktieru rezidentu muzikālajiem priekšnesumiem.

Par dejām līdz rītausmai parūpēsies RYGA, Ineta Rudzīte, Jana Kļaviņa, Deniss Meļņiks, Jeļena Matule, Romāns Testeļecs.

Dāvanas no Magnum – saldējums katram viesim!

VIP zona: Cienāsim ar austrumu uzkodām, sake un labākajiem suši no  Gan Bei ! Noble Wine welcome-drinks.

Pirmoreiz ar izsmalcināto rotaslietu zīmola FREY WILLE atbalstu tiks kronēta arī BALLES PRINCESE – konkurss norisināsies sociālajos tīklos, uzvarētāja tiks pasludināta un apbalvota Balles beigās.

Par noskaņu rūpēsies vakara vadītāji: Latvijas radio leģenda Edmunds Kaševskis, Ieva Adamss un aktieris Rihards Lepers.

Balvas labdarības loterejai un “klusajai izsolei” nodrošinājušas sekojošas kompānijas:

GRAND PALACE HOTEL, MARBELLA CLUB BEACH SPAIN, FREY WILLE, ĶEKAVAS AVOTS, NOBLE WINE, RIGA BLACK BALSAM, ENERA, TALLINK, MAGNUM, DUGLAS, GAN BEI

 15.novembrī pieczvaigžņu viesnīca GRAND PALACE HOTEL aicina visus uz

Balles Pre-Party, savukārt Balles Afterparty notiks klubā Friends 16.novembra naktī! Pateicamies par atbalstu partneriem – kompānijai NOBLE WINE, Friends Club un

PRINTING TECHNOLOGY CONSULTING.

Projekta “Latvija – imperatores Katrīnas I dzimtene” oficiālās lapas sociālajos tīklos:

 https://www.facebook.com/latviancatherine/

https://www.instagram.com/martas_ball/?hl=ru