Ģimenes ārsts: visai sabiedrībai ir jāsaceļas, lai piespiestu politiķus ievērot likumu!

Lai ietekmētu politiķus un piespiestu viņus ievērot viņu pieņemtos likumus, ir jāapvienojas visai sabiedrībai, radio Baltkom sacīja Ģimenes ārstu asociācijas pārstāvis Pauls Princis.

“Ir pieņemts demokrātiskas sabiedrības likums! Ja ministri un vietnieki atstāj novārtā mūsu intereses, tad viņi atstāj novārtā Latvijas konstitūciju. Ārsti nav juristi, lai vērstos tiesā. Mēs tikai parādām politiķiem, kāda ir problēma. Mēs darām savu medicīnas darbu. Bet šis lēmums ir politisks. Ja žurnālisti un visa sabiedrība saceltos kopā, visi vienlaikus, es domāju, ka tas tiktu atrisināts ātrāk. Tā kā jautājuma juridiskais risinājums ir tiesas process, kas ilgs gadiem. Valstī ir nauda, katru gadu tiek gūta peļņa, bet kā šī nauda tiek sadalīta?”, – sacīja Princis.

Atgādinām, ka, nepanākot solījuma izpildi palielināt algas, medicīnas darbinieki turpinās protesta mītiņus un visā Latvijā no 8. līdz 13. novembrim organizēs akciju “Nolaid karogu, aizdedz sveci!”, Kuras laikā medicīnas iestāžu tuvumā tiek pusmastā nolaisti karogi un aizdegtas sveces.

Фото: Fotolia / jcomp