Ziemassvētku piedzīvojums visai ģimenei – izstāde “Ziemas pasaka”

No 22. novembra tirdzniecības centrs Rīga Plaza aicina lielus un mazus ceļojumā uz Ziemassvētku brīnumu un pasaku pasauli, kurā ikkatrs varēs iejusties pasaku varoņa lomā. “Ziemas pasaka” – tā ir rotaļu telpa, bērnu attīstības centrs un fantastisku virtuālo atrakciju komplekss – viss zem viena jumta.

“Ziemas pasaka” ir moderno tehnoloģiju valstība, kas aicina ikvienu viesi izbaudīt pasakaino realitāti. Izmantojiet unikālu iespēju ģimenes lokā doties aizraujošā Ziemassvētku ceļojumā, gūstot neparastu, vēl nebijušu pieredzi ar dažāda vecuma bērniem.

Kopā ar bērniem jūs varēsiet izglābt no citplanētiešiem Ziemassvētku mantiņas, izveidot savus pasaku mīluļus, lēkāt, sacensties, kopīgi pārvarēt šķēršļus, radīt un dejot līdz pagurumam!
“Ziemas pasaka” – tā ir iespēja lieliem un maziem bērniem, kā arī viņu vecākiem un vecvecākiem pavadīt laiku kopā, piedaloties dažādās atrakcijās, piedzīvojot neaizmirstamas emocijas un izbaudot kopīgu radīšanas prieku.

“Ziemas pasakā” bērni varēs lēkāt, skraidīt, zīmēt uz sienām, pikoties, būvēt pasaku pilis un piedalīties dažādās aktivitātēs. Savukārt radošajās darbnīcās bērni kopā ar vecākiem varēs darināt savus eglīšu rotājumus, lukturīšus, svētku dekorus vai īpašas Ziemassvētku dāvaniņas saviem mīļajiem. Sev tīkamu nodarbi šeit atradīs ikviens – gan liels, gan mazs, gan jauns, gan vecs!

Nāciet un izbaudiet “Ziemas pasaku” kopā ar ģimeni!

Izstāde atvērta no plkst. 10.00 līdz 21.00 un piemērota visu vecumu bērniem.
Biļetes no 8 eiro.

Adrese: t/c Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71, 2. stāvā (ieeja no restorānu puses).
+ 371 26446696