Neērtie bērni – sociāli atbildīga fotoizstāde LNB

5.februārī Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā tiks atklāta sociāli atbildīga fotoizstāde – Neērtie bērni. Ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām un dažādām diagnozēm, savus stāstus ir uzticējušas fotogrāfei Aritai Strodei-Kļaviņai un sabiedrībai.

Fotogrāfes mērķis bija parādīt, ka bērni ar īpašām vajadzībām ir tikpat brīnišķīgi un skaisti kā veselie bērni, tāpēc arī projektā “Neērtie bērni” netiek uzsvērta invaliditāte, bet izcelta individualitāte, vispirms saredzot bērnu un tikai tad viņa diagnozi. Tieši tāpēc attēlos nav ratiņkrēslu vai citu palīglīdzekļu, kas ir šo bērnu ikdiena.

Fotogrāfe Arita Strode-Kļaviņa ir palīdzējusi sabiedrībai pamanīt trauslos bērnus, savukārt ikviens no mums var sniegt atbalstu, kas viņiem ir tik ļoti nepieciešams. Rehabilitācijas, procedūras, nodarbības – tā ir šo bērnu ikdiena, lai iespējami reālāks kļūtu katra bērniņa vecāku sapnis – pieaugot kļūt iespējami patstāvīgākiem.

“Mēs ikviens varam sniegt savu atbalstu šiem īpašajiem bērniem un viņu izturīgajiem un varonīgajiem vecākiem. Mēs visi kopā varam palīdzēt mazināt sāpes, palīdzēt attīstīties, augt un staigāt tiem, kurus skārusi smaga slimība un kuri visa mūža garumā būs īpašie bērni. Mēs visi kopā varam viņiem atvieglot ikdienu un uzlabot viņu dzīves kvalitāti un pavērt jaunas iespējas,” aicina labdarības fonda BeOpen valdes locekle Ingrīda Šmite.

Plašāk par izstādi, tās galvenajiem varoņiem un iespējām sniegt viņiem atbalstu lasiet šeit. 

Fotoizstāde “Neērtie bērni” no 6. februāra līdz 31.martam būs aplūkojama Latvijas Nacionālās bibliotēkā (7.stāvā) Rīgā, Mūkusalas ielā 3. Ieeja bez maksas.

LNB darba laiks: P.-Pk. 9.00–20.00; S., Sv. 10.00–17.00 

Ja jūs ir uzrunājuši šie aizkustinošie fotoizstādes stāsti un jūs vēlaties atvērt savu sirdi un sniegt kaut vismazāko atbalstu kādam no šiem īpašajiem bērniem Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Gulbenē,labdarības fonds BeOpen dod šādu iespēju, izdarot mērķa ziedojumu labdarības fonda “BeOpen” kontā. Jūsu atbalsts dos iespēju papildus rehabilitācijas nodarbībām, kuras tik ļoti nepieciešamas ikvienam no viņiem.

Labdarības fonds BeOpen

Reģ.Nr. 50008218201,

Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Lūdzam norādīt ziedojuma mērķi – Neērtie bērni

(Mērķa ziedojums paredzēts projekta “Neērtie bērni” dalībnieku – bērnu ar īpašām vajadzībām – papildus rehabilitācijas nodarbībām)