Projekta “Zaļā lampa” ietvaros Beatrisei ir savākti  61 607 eiro

25 gadīgai Beatrisei Jansonei nepieciešama palīdzība leikēmijas ārstēšanai Izraēlā. Tas ir dzīvības glābšanas jautājums.

Pēkšņā slimība un šausminošā diagnoze kļuva par īstu šoku Beatrisei un viņas ģimenei. Faktiski šobrīd meitenes dzīvība ir atkarīga tikai no naudas. No ļoti lielas naudas.

Martā Beatrisei palika 25 gadi. Savu dzimšanas dienu viņa sagaidīja slimnīcā, kur pavadīja gandrīz mēnesi. Pirms tam, novembrī, Beatrise izslimoja СOVID-19. Pēc kāda laika viņai tika atklāta ļoti smaga un reta veida leikēmija. Tuvinieki pieļauj, ka tieši vīruss ir kļuvis par sava veida katalizatoru.

Projekta “Zaļā lampa” ietvaros labdarības fonds “BeOpen” ir atvēris Beatrisei speciālu ziedojumu kontu . Akcijas “Labo darbu diena” ietvaros radio Baltkom 93.9 ēterā  Beatrisei  bija veltīta labdarības programma “Zaļā lampa”. Viņu atbalstam darbojas ziedojumu tālrunis.

Divas nedeļas laikā projekta “Zaļā lampa” ietvaros ir savākti  61 607 eiro.  Ir veikti  5323 labdarības zvani.  Paldies visiem sirds cilvēkiem, kas negāja garām! Palīdzība turpinās. Beatrisei ir divas jaunākās māsas un brālis. Ģimenei  nepieciešams mūsu līdzcilvēku atbalsts.

Detalizēts stasts >>>

Projekta “Zaļā lampa” Facebook lapa >>>

Labdarības autorprogramma ”Zaļā lampa” skan radio Baltkom 93.9 FM ēterā katru otrdienu plkst. 16.00.
Programma top sadarbībā ar labdarības fondu BeOpen.

Pārraidi vada žurnālistes Olga Avdeviča un Rita Troškina.