“Zaļā lampa”: nedēļas laikā tika savākti vairāk nekā 14 tūkstoši eiro, lai palīdzētu jūrmalniecei Jeļenai Baikovai. Paldies visiem!

16 gadus vecas meitas mātei Jeļenai Baikovai no Kauguriem bija konstatēta rokas mīksto audu sarkoma. Latvijas ārsti piedāvā kardinālu risinājumu – rokas amputāciju. Izraēlas klīnikā “Ičilovs” mēģinās glābt viņas roku un izārstēt pašu Elenu.

Izmeklējums pie speciālistiem un ārstniecības kurss izmaksāja 42 653 eiro. Jeļenas glābšanas akcijai Zaļā lampa un radio Baltkom pievienojās pirms nedēļas, pagājušajā otrdienā. Viņai jau bija atvērts konts Ziedot.lv labdarības fondā un savākta vairāk nekā puse no nepieciešamās summas.

Paldies visiem!  Nedēļas laikā Jeļenas kontā tika ieskaitīti 11 078 eiro. Uz labdarības tālruni veikts 2731 zvans par summu 3413 eiro. Par zvaniem saņemtā summa tiks pievienota Jeļenas kontam. Tas ir, kopumā esam savākuši 14 491 eiro.

Šobrīd Jeļenas kontā pietrūkst pavisam nedaudz – 3804 eiro. Tiklīdz būs savākta visa summa, viņa varēs doties uz Izraēlas klīniku “Ičilovs”, lai veiktu diagnostiku un ārstēšanu.

Pateicamies visiem radio Baltkom lasītājiem un radioklausītājiem, kuri nepagāja garām svešai nelaimei. Kā arī visiem mūsu kolēģiem no Latvijas medijiem, interneta portāliem un grupām sociālajos tīklos Rīgā, Daugavpilī un Jūrmalā!

Veiksmi Jeļenai! Mēs ticam, ka viss bus labi.

“Zaļā lampa”.