“Zaļa lampa”: mazajam Ričardam no Ventspils tika savākts gandrīz 12000 eiro. Paldies visiem!

Labas ziņas! Par nedēļu mazajam Ričardam no Ventspils tika savākts gandrīz 2 reizes vairāk par norādīto summu –  11 658 eiro. Tai skaitā veikts 1501 zvans 1875 eiro apmērā.

Liels paldies visiem, kas piedalījās šī brīnišķīgā mazuļa liktenī. Vecāki Māris un Natālija pateicas par palīdzību. 3 gadus vecajam Ričardam tika konstatēti autisma spektra traucējumi, runas un uzvedības traucējumi, attīstības kavēšanās. Doktrīnas klīnikā zēnam jāveic pilna diagnostika un intensīvās terapijas kurss. Tagad, pateicoties jums, viņš to var izdarīt. Naudas pietiks papildu rehabilitācijas kursam.

Labdarības fonda BeOpen Ričardam ir atvērts speciāls ziedojumu konts.  Vēlreiz atgādinām, ka no kontā ienākušajiem līdzekļiem netiek ieturēti nekādi procenti vai komisijas maksas. Visa summa tiks pilnībā izlietota Ričarda ārstēšanai.

Liels paldies kolēģiem no Ventas Balss un ventspilniekiem – par laipnām sirdīm un atbalstu!

Šeit ir detalizēta Ričarda un viņa ģimenes vēsture.

Labdarības autorprogramma ”Zaļā lampa” skan radio Baltkom 93.9 FM ēterā katru otrdienu plkst. 12.00. Programma top sadarbībā ar labdarības fondu  BeOpen un interneta-veikalu  JOOM. Programmas autores un vadītājas – žurnālistes Olga Avdēviča un Rita Troškina.