“Zaļā lampa”: nedēļas laikā tika savākta summa, kas nepieciešama Marka ārstēšanai

Četrgadīgajam Markam ir diagnosticēta  bērnu cerebrālā trieka un kreisās puses parēze. “Zaļā lampa” pagājušajā otrdienā pastāstīja par zēnu, kurš kopā ar savu ģimeni dzīvo Bauskā. Markam ir bērnu cerebrālā trieka, kreisās puses parēze un citas ar to saistītas diagnozes.

Un tā ir lieliska ziņa: nedēļas laikā tika pilnībā savākta summa, kas nepieciešama Marka ārstēšanai. Palīdzība bija nepieciešama, lai apmaksātu ārstēšanas un rehabilitācijas kursu – 3 braucienus uz ABR (Advanced Biomechanical Rehabilitation) centru Beļģijā.

Liels paldies visiem, kas nepalika garām un piedalījās šī zēna likteņa veidošanā!

Kopumā nedēļas laikā tika savākti 13 860 eiro. Tostarp 1082 zvani par summu 1352 eiro.

Arī tas, ko izdevās savākt virs izsludinātās summas, tiks izmantots, lai apmaksātu Marka ārstēšanu klīnikā Beļģijā un turpmāko rehabilitāciju. Šai ģimenei joprojām ir daudz izdevumu.

Vēlamies atgādināt, ka labdarības fonds BeOpen, kas atvēra Markam personīgo kontu, no šīs naudas neņem nekādus procentus vai atskaitījumus.

Milzīgs paldies visiem no Marka vecākiem.

Ziedojumu tālrunis 90006384 darbojas Marka atbalstam līdz 31. oktobrim. Maksa par zvanu – 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Markam arī speciālu ziedojumu kontu. No konta ienākušajiem ziedojumiem netiek ieturēti nekādi procenti vai komisijas maksas.

Labdarības fonds BeOpen

Reģ. nr. 50008218201

Konta nr. LV02 CBBR 1123 2155 00260

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22 (BluOr Bank AS)

Mērķis: Zaļā lampa. Palīdzība Markam Ščegoļevam

Detalizētu informāciju var izlasīt ŠEIT

Aicinām pievienoties FB lapai >>>Zaļā lampa>>>

Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mumszala.lampa@gmail.cominfo@beopen.lv

Labdarības projekts ”Zaļā lampatop sadarbībā ar labdarības fondu  BeOpen ar interneta veikala  JOOM  atbalstu. Projekta autores un vadītājas – žurnālistes Olga Avdēviča un Rita Troškina.