“Zaļā lampa”: 14-gadīgajam Mihailam no Jelgavas ir savākti visi operācijai nepieciešamie līdzekļi

Labās ziņas! 14-gadīgajam Mihailam no Jelgavas ir savākti visi operācijai nepieciešamie līdzekļi.

Mihaila diagnoze ir autisms. Viņam ir invaliditāte. Un zēnam nepieciešama cilmes šūnu transplantācijas operācija Slovākijā. Ārsti uzskata, ka tas palīdzēs zēna attīstībā, un pats galvenais – viņš varēs runāt.

Visa Mišas ārstēšanas kursa izmaksas ir augstas – 12900 eiro. Mamma vērsās pēc palīdzības.

Labdarības fonds BeOpen, ar kuru sadarbojas “Zaļā lampa” ir atvēris Mišam specialo kontu. Atgādinām, ka par šo naudu netiek iekasēti procenti.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja! Tas bija Ziemassvētku laiks. Divu nedēļu laikā Mišai tika savākti 13 197 eiro.

Tas ir pat vairāk nekā summa, kas tika  norādītā  “Zaļās lampas” palīdzības akcijā. Visa savāktā nauda tiks izmantota, lai apmaksātu vairākus cilmes šūnu transplantācijas kursus, kas tis veikti klīnikā Slovākijā. Papildu līdzekļi tiks izmantoti Mišas rehabilitācijai.

Miša un viņa mamma brauks uz klīniku jau  22. janvārī. Mamma Viktorija ir ļoti satraukusies un vienkārši raud no prieka. Viņa lūdza nodot visiem, kas piedalījās viņas dēla liktenī, milzīgu mātes pateicību.

Mīļie draugi, mēs saprotam, ka jūs palīdzat zēnam, kuru nemaz nepazīstat, nevis kaut ko gaidot, bet vienkārši tāpēc, ka jums ir atsaucīgas un siltas sirdis. Taču neviens labs darbs, pat ja jūs to darāt nepamanīti, nepaliek bez atlīdzības. Tā var nākt negaidīti un jebkurā brīdī. Lai prieks un veselība ir ar jums!

Mēs vēlam Mišai labāku veselību. Lai grūtā operācija palīdz viņam tikt galā ar slimību.

Jūsu “Zaļā lampa”.

Labdarības fonds BeOpen no ziedojumiem neietur nekādu komisijas maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk tam paredzētajam mērķim.

Labdarības fondam BeOpen ir Sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ziedotājiem dod iespēju saņemt ienākuma nodokļu atlaides.

Aicinām pievienoties FB lapai >>>Zaļā lampa>>>

Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mumszala.lampa@gmail.cominfo@beopen.lv

Labdarības projekts ”Zaļā lampa”  top sadarbībā ar labdarības fondu  BeOpen un interneta-veikalu  JOOM. Projekta autores un vadītājas – žurnālistes Olga Avdēviča un Rita Troškina.