“Zaļā lampa”: četrgadīgajam Damiram no Jelgavas ir savākti visi nepieciešamie līdzekļi. Paldies visiem!

Dārgie draugi, mums ir labas ziņas. Četrgadīgām Damiram no Jelgavas  ir savākta nepieciešamā summa. Paldies visiem, kas palīdzēja mazajam zēnam!

Damiram ir 4 gadi. Viņam ir mamma Svetlana, tētis Ainars, trīs māsas un divi brāļi. Jaunākajam Dāvidam ir tikai 11 mēneši. Ģimene dzīvo Jelgavā. Mamma strādā par medmāsu slimnīcā. Taču līdz ar Damira piedzimšanu šai brīnišķīgajai ģimenei radās grūts pārbaudījums. Mazuļa diagnoze ir bērnu autisms un aizkavēta runas attīstība, un viņam ir invaliditāte.

“Zaļā lampa” pirms pusotras nedēļas izstāstīja stāstu par Damiru. Kopš tā laika ir savākti 20 622 eiro, lai palīdzētu zēnam, ieskaitot 2283 zvanus par 2852 eiro.

Visi savāktie līdzekļi tiks novirzīti Damira ārstēšanas un rehabilitācijas apmaksai pilnā apmērā, bez jebkādiem atskaitījumiem. Paldies visiem, kas nepalaida garām! Sirsnīgs paldies no mazuļa vecākiem! Labu veselību zēnam!

Sīkāks stāsts par Damiru – ŠEIT.

Labdarības projekts ”Zaļā lampa”  top sadarbībā ar labdarības fondu  BeOpen un interneta-veikalu  JOOM. Projekta autores un vadītājas – žurnālistes Olga Avdēviča un Rita Troškina.

Aicinām pievienoties FB lapai >>>Zaļā lampa>>>

Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mumszala.lampa@gmail.cominfo@beopen.lv