ANONS: raidījumā “Latvija Eiropas mājā” — Saeimas deputāts Didzis Šmits

Projekts «Latvija Eiropas mājā» ir pētnieciski un analītiski raidījumi, kuros žurnālisti pēta, un ar Latvijas politiķiem un deputātiem diskutē par Eiropas Parlamenta darbības principiem un funkcijām.

Raidījumu laikā rūpīgi tiek pētīti un analizēti jautājumi par Latvijas lomu vienotā Eiropā, Eiropas Parlamenta ietekmi uz Latviju, gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām un padziļināti analizēti Eiropas procesi, gan tādi, kas jau ir sākušies, gan arī tie, kas tiks aktualizēti pēc vēlēšanām. Raidījumos tiek veikta padziļināta žurnālistiska izpēte un analīze par to kā Eiropas Parlaments var ietekmēt Latvijas iedzīvotāju dzīvi, valsts sabiedriski politiskos procesus, kā aizsargāt Latvijas intereses Eiropā un kā pati sabiedrība var ietekmēt Eiropas Parlamenta procesus utml.
Projekta formāts — 30 minūšu raidījumi, 27.09 plkst. 11:00 atskaņoti Baltkom Radio ēterā un 27.09 plkst. 12:00 atskaņoti radio Mix FM ēterā, informācija arī izvietota audio, video un rakstu formātā ziņu portālā Mixnews.lv.
Ko mēs varam sagaidīt no Eiroparlamenta runāsim ar ekspertu. Mūsu stūdijā — Saeimas deputāts Didzis Šmits
Klausies radio Baltkom tiešraidi šeit
Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta «Latvijas Eiropas mājā» saturu atbild SIA RNR LTD.

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *