“Zaļā lampa”: piecgadīgajam Aleksandram no Olaines 4 dienu laikā ir savākti visi nepieciešamie līdzekļi

Labas ziņas! Piecgadīgajam Sašam Romanovam no Olaines, kuram nepieciešama operācija bērnu acu klīnikā, 4 dienu laikā ir savākti visi nepieciešamie līdzekļi.  Un vēl vairāk.

Sašam ir reta ģenētiska slimība – acu jeb okulārais albīnisims. Zēns nespēj nofiksēt acis uz vienu objektu, tās griežas dažādos virzienos. Nav īstas skaidrības, ko viņš vispār spēj saredzēt. Šobrīd Sašu gaida acu klīnikā, kur viņam ir nozīmēta jau ceturtā acu operācija. Tā tiks veikta pēc unikālas tehnoloģijas un ir ļoti vajadzīga zēnam. Atlikt operāciju nedrīkst, jo ārstēšana ir noteikti jāpabeidz. Jau pēc pirmās operācijas mazulis ieraudzīja pasauli pavisam citā gaismā un bija par to sajūsmā!

Operācija un kārtējā ārstēšanās kursa cena ir 9200 eiro. “Zaļā lampa” otrdien pastāstīja Sašas stāstu.

Četru dienu laikā ir savākti 15 635 eiro, lai palīdzētu mazajam Aleksandram. Tostarp uz labdarības tālruni ir veikti 1865 zvani, kuru laikā tika savākti 2330 eiro.

Visa savāktā nauda tiks novirzīta tikai un vienīgi mazā Sašas Romanova ārstēšanai. Atgādinām, ka labdarības konts ir atvērts BeOpen fondā. Par savākto naudu netiek maksāti nekādi procenti vai atskaitījumi.

Vairāk par Sašas stāstu lasiet šeit.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja!