“Zaļā lampa”: 17 gadus vecajam Artūram 3 dienu laikā ir pilnībā savākta nepieciešamā summa

Šīs ir ļoti labas ziņas pirmssvētku dienās. 17 gadus vecajam Artūram Moritim ir pilnībā savākta 3 dienu laikā nepieciešamā summa, lai samaksātu par speciālu SPIO korseti mugurkaulam.

Kā jau esam rakstījuši, Artūra un viņa mammas Ilonas pārsteidzošais stāsts liecina, ka nekad nedrīkst zaudēt cerību. Tā tas notika arī šoreiz.

Artūram ir bijusi trīs smadzeņu asinsizplūdumi (insulti), viens pēc otra, un vairākas operācijas ļoti agrā vecumā. Kad viņš bija ļoti jauns, viņam bija paralizēta labā ķermeņa puse. Iespēju uzlaboties bija maz vai nebija nekādu.

Mēs ar Artūru un viņa mammu esam pazīstami jau 6 gadus. Šo gadu laikā mēs esam redzējuši, ko spēj izdarīt mātes mīlestības spēks. Kad neviens neticēja, ka bērnu var izvilkt no smagas slimības un nostādīt uz kājām, viņa mamma nepadevās un darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai palīdzētu savam dēlam.

Lai saglabātu jau sasniegtos rezultātus, ārsti uzstāj, lai Artūrs valkātu speciālu SPIO korseti mugurkaulam. Tas mazinās muguras sāpes un kaulu deformāciju. Šādu korseti pēc individuāliem izmēriem var pasūtīt klīnikā Vācijā. SPIO korsetes izmaksas kopā ar ceļa izdevumiem ir aptuveni 5200 eiro.

Trīs dienu laikā tika savākti 5446 eiro, lai palīdzētu Artūram. Tostarp 414 ziedojumu tālr. zvani par summu 517 eiro. Liels paldies visiem!

Vēlamies atgādināt, ka par kontā ieskaitīto naudu netiek iekasēti procenti. Arī summa, kas tiks saņemta virs norādītās summas, tiks izmantota Artūra rehabilitācijas apmaksai.

Sīkāku stāstu par Artūru un viņa mammu lasiet šeit.

Labdarības fondam BeOpen ir sabiedriskā labuma organizācijas (SLO) statuss, kas ziedotājiem dod iespēju saņemt ienākuma nodokļu atlaides.

Aicinām pievienoties FB lapai >>>Zaļā lampa>>>

Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mumszala.lampa@gmail.cominfo@beopen.lv

Labdarības projekts ”Zaļā lampa”  top sadarbībā ar labdarības fondu  BeOpen un interneta-veikalu  JOOM. Projekta autores un vadītājas – žurnālistes Olga Avdēviča un Rita Troškina